CHP İzmir’den 2 günlük yoğun mesai

CHP İzmir İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda, İzmir ve diğer illerden gelecek milletvekillerinin 8-9 Ekim tarihlerinde gerçekleştirecekleri saha çalışmasının ayrıntıları ortaya çıktı. Buna göre, vekiller, il yöneticileriyle birlikte toplam 8 ilçede mesai yapacak.

CHP İzmir İl Başkanlığı’nın 8-9 Ekim tarihlerinde gerçekleştireceği iki günlük saha programının detayları belli oldu.  İzmir milletvekillerinin yanı sıra diğer illerden gelecek milletvekillerinin de katılımıyla birlikte 8 ilçede gerçekleştirilecek geniş kapsamlı saha çalışmasına il yöneticileri de eşlik edecek.

8 Ekim

Programın ilk etabında 8 Ekim Cuma günü saha çalışması yapılacak ilçeler Menemen, Aliağa, Kınık ve Bergama olarak belirlendi.  İlk olarak saat 10:00’da İzmir İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenlenecek. Toplantıda saha çalışmasına katılacak tüm vekiller ve il yöneticileri de yer alacak. 

Basın toplantısının ardından kendilerine eşlik edecek il yöneticileriyle birlikte çalışma yapacakları ilçeye hareket edecek olan vekiller, saat 12:00’de İlçe Başkanlığı ziyareti ile programlarına başlayacak. Ziyaretin ardından milletvekilleri ile beraberindeki il ve ilçe yöneticileri, kentin belirlenmiş merkezi noktalarında saha çalışması yapacak. Saat 16:00’da verilecek yemek molasının ardından, saat 17:30’dan 20:00’ye kadar köy ziyaretlerinde bulunacak.

CHP Heyeti’nin birinci günü, saat 21:00’de ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Nefes Marina’da düzenlenecek akşam yemeği ile tamamlanacak. Yemeğin ardından Kaya Termal Otel’de konaklamaya geçilecek.

9 Ekim

Milletvekilleri ikinci gün Bayındır, Tire, Kiraz ve Beydağ’da mesai yapacak. Saat 12:00’de milletvekilleri ve il yöneticileri, İlçe Başkanlığı ziyaretleriyle başlayacakları çalışmalara, merkezi noktalarda yapacakları saha ziyaretleriyle devam edecek. CHP’nin saha programı 17:30-20:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek köy ziyaretleriyle son bulacak.

Loading