Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

1 Ekim 2021 Burç Yorumları

Taç Giyme Töreni

Sen de herkes gibi… Kendi hayatının hükümdarısın… Kendi kararlarını alabilmek, kendi hayatını yönetebilmek maharet gerektirmez mi? Kendine ait bir dünyan var… İçinde bulunduğun yer kürenin dışında… Dünyanda umuttan okyanusların var…Düş ovaların var…Yalçın dağların var… Tırmandığın zirvelerin var… Bir de sınırlarının dışında bıraktıkların var…

Bugün… Ay Aslan Burcu’nda dolaşıyor… Egomuzun tuzaklarına düşmekten kaçınmalıyız. Gurur, kibir ön yargı asla olmamalı hayatımızda. Özgürlüğümüzü ve özgünlüğümüzü korumak isteyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle,

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… İçindeki çocuğu şımartmaya ne dersin? Uzun zamandır yapmayı düşündüğün şeyleri hayata geçirebilirsin. Yeni bir hobiyle, yeni bir başlangıç yapabilirsin hayatında.

Boğa ve Yükselen Boğa

Gururu bir kenara mı bıraksan? Yersiz gururu. Zaten herkes senin iyiliğini düşünüyor. Bugün, aileyle birlikte kendi sarayında olmanın huzurunu tadabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Her söylediğinle takdir toplamak, her anlattığının anında gerçekleşmesini istemek senin doğanda var. Ama bazen “ ben bilirim” havalarından vazgeçmeyi denesen. Her konuda fikir sahibi olabilirsin ama her şeyi bilemezsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Harcama kalemlerini yeniden gözden geçirebilirsin. Lüks harcamaların yine mi artıyor? Tamam, herkes sever yaşam standartlarını yükseltmeyi. Ama ayağını yorganına göre uzat atasözünü hiç duymadın mı?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Ay’ın Yeni Ay halleri dokunuyor sana, ruhuna, kalbine. Sen zaten doğuştan seviyorsun sevmeyi, hayatı. Şimdi yine yeni bir şans var önünde. Neler başarabileceğini en iyi sen biliyorsun.

Başak ve Yükselen Başak

Düşlerinde… Kendi kraliyet sınırlarında yaşıyorsun. Düşlerinde… Eğleniyorsun. Düşlerinde hep ön plandasın. Düşlerinde… Sahnedesin. Ama düşlerinde. Gerçek yaşamda ise detaylarla boğuşmaktan ıskalıyorsun hayatı. Bak pencereden dışarı.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Günlerden umut. Büyük umutların var altın yaldızlı puntolarla yazdığın. Umudunu, büyük hayallerini unutma. Her daim aklında tut ve inan. Bir gün mutlaka.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Her zamankinden daha fazla kariyerini düşünebilirsin. Yöneticilerinden alkış almak, onların takdirini kazanmak, onaylanmak, güne özel güdülerin olabilir. Kendini daha fazla sahnede hissedebilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

 Biraz ondan, biraz bundan. Potpuri halinde tüm bilgilerin. Her şeyi öğrenmek zorunda değilsin. Tamam, seviyorsun okumayı, öğrenmeyi. Ama bunları hayata geçirmek gerekmez mi?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Aslında en iyi bildiğin konulardan biri de kriz yönetimi. Sakin, soğuk, kararlı, vakur. Sorunları tüm soğukkanlılığınla çözebiliyorsun. Hangi noktadan gelirse gelsin tüm krizleri başarıyla yönetiyorsun. Yine de krizsiz bir hayat diliyorum sana.

Kova ve Yükselen Kova

Sahne korkunu yenmelisin artık. Kendi başına da olmayı öğrenmen gerekiyor. Kendini hep başkalarıyla ifade etmeyi seviyorsun. Ama bazı şeyleri kendin çözmeli, hayatın sahnesine tek başına çıkmayı öğrenmelisin.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Sağlığınla ilgilenmen gerekebilir. Sırt ağrılarını ihmal etmemelisin. Çok çalışıyorsun… Sürekli bilgisayar başındasın.