Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

29 Eylül 2021 Burç Yorumları

Hayat, Tekrarları Sever

Geçmişe dönüp bakınca… Aslında aynı benzer öykülere maruz kaldığını anlıyorsun isimler değişse de… Birbirini tekrar eden günler… Neden sence? Acaba hâlâ bir yerlerde eksik bir şeyler mi yapıyorsun?

Bugün… Ay ev sahibi olduğu Yengeç Burcu’nda… Ay Yengeç Burcu’nda gezinirken, biz de merhametli olmayı, vefalı davranmayı, başkaları düşünmeyi öğrenebiliriz. Annemizi anlayabiliriz belki bugün… Ve anne gibi yar olmadığının ayrımına varabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmek senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Evet, haklısın… Bahçendeki kediler mama bekliyor senden… Haklısın, onları beslemek senin sorumluluğun… Ya kendini beslemek… İş sana gelince hemen bahanen var… Yine kendinden kaçıyorsun bir şeyleri bahane ederek…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Kitaplığına bir göz atmak ister misin? Hangi öykü kahramanı olmak isterdin hiç düşündün mü? Elbette esinlenebilirsin okuduklarından… Ama kendi öykünün kahramanı olmak daha özel değil mi?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Biriktirdiklerin üzerine konuşalım mı biraz? Neler biriktirdin ömrü hayatında bu zamana kadar? Değerlerin neler seni uzun yola taşıyacak? Kaygıların mı var kazandıklarını yitirmek adına? Bu yüzden mi para konuşuyorsun devamlı?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Ay, 28 gün önce başlattığı hareketini tamamladı ve başladığı yere geri döndü. En azından senin için. Şimdi tekrar başladığı yerden yeni bir döngüye hazırlanıyor. Yeni Ay zamanı senin için. Yeni hedeflere doğru yol alabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Dokunulmazlık senedi imzaladıkların var… Mesela yüreğin… O senden bağımsız hareket ediyor… Sende mecburen onu dinliyorsun… Yüreğin nereye, sen oraya…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Artık dışarı çıkmayı istiyorsun… Pencerenden izlemekten yoruldun yağmurları… Artık ıslanmak istiyorsun yağmur damlalarıyla… Artık hayata karışmak istiyorsun… Ve artık aşık olmak istiyorsun…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Bir dost elinin dokunmasına bakar kara bulutların dağılması… Bir dost gülüşüne bakar umudun yeşermesi… Bir dost yüzüne bakar her şey…

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Gez… Gör… İzle… Hayatının akışını değiştirecek olan tek kişi sensin… İstersen kör kuyularda kalacaksın… İstersen açık denizlere yelken açacaksın… İster aydınlığı kucaklayacaksın… İstersen karanlıkta el yordamıyla ilerleyeceksin…

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Yarın… Daima… Hatırla… Çocuk ruhunu… Her ne olursa olsun vazgeçme çocukluğundan…

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün… Ay sana diyor ki: “ Bırak, geride kalsın kaygıların, endişelerin. O bunu söyledi, bu öyle dedi. Bırak tüm bunları. Bak Dolunay ışığı gönderiyorum sana. Sen de bu hediyeyi tüm kalbinle kabul et.”

Kova ve Yükselen Kova: Bugün… Çalışma arkadaşlarınla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Onların, duygusal çalkantıları, endişe bulutları seni uğraştırabilir. Sen tabiî ki elinden gelenin en iyisini yapmalısın. Ama unutma, herkesin hayatı kendine özel.

Balık ve Yükselen Balık: Bugün… Kendini iyi hissetmek adına, tamamen iyi niyetle… Kendini mutfakta bulabilirsin. Yeni bir hobi geliştiriyorsun galiba. Bu aralar, fırın ve kek kalıpların en iyi arkadaşların.