Covid-19 bir doktoru daha hayattan kopardı

Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Kenan Alioğlu’nun Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirdiği açıkladı
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bir süredir Covid-19 tanısıyla takip ve tedavi edilen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Kenan Alioğlu’nun hayatını kaybettiğini duyurdu.

Yapılan açıklamada, “Alioğlu’nu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Değerli hekimimize Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır, tüm sağlık camiamıza başsağlığı dileriz” ifadeleri kullanıldı. Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan ise, “İlçemiz Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Kenan Alioğlu Covid-19 nedeniyle hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet ailesine, yakınlarına ve tüm sağlık camiamıza başsağlığı dilerim” dedi.

Türk Tabipler Birliği (TTB) de yaşamını yitiren Alioğlu için başsağlığı mesajı yayımladı. TTB’nin verilerine Covid-19 nedeniyle yaşamını yitiren sağlık çalışanı sayısı 459’a çıktı.