Türkiye’nin CEO’ları 3. Dijital CEO ve Liderler Zirvesi’nde buluştu

Özel sektör bazında Türkiye GSYH’ nın yaklaşık yüzde 60’ ını oluşturan firmaların üst düzeylerinin faaliyetlerinde yer aldığı Vizyon 100 platformunun zirvesi büyük ilgi gördü.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

5 dönemdir faaliyetlerini yürüten Vizyon 100 platformun 3. Dijital CEO ve Liderler Zirvesi etkinliğinde, pandemi sonrasına rehberlik edecek anket sonuçları paylaşıldı. Platformun Kurucu Üyesi ve Dijital Stratejist Bülent Kutlu anket sonuçlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kutlu ‘’Zirve çok başarılı şekilde gerçekleşti. Üst düzeylerimizle zirve esnasında canlı olarak 2 anket yaptık. 200 üst düzey ankete katıldı. Görünen o ki pandemi sonrası dönemde şirketlerimizin çalışanların en az yüzde 30’u hibrit çalışma modeliyle çalışma hayatlarına devam edecek. Ayrıca yeni dönemde liderlik anlayışında en önemli 2 unsur adaptasyon yeteneği ve hızlı karar alabilme olarak öne çıkıyor’’ ifadelerini kullandı.

Index Grup YK Başkanı ve 2017-2018 Dönemi TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’in şeref konuğu olarak katıldığı zirvede Vmware Türkiye Direktörü Murat Mediçeler, Lenovo Genel Müdürü Emre Hantaloğlu açılış konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Logitech Türkiye & Batı ve Orta Asya Genel Müdürü Mustafa Uyar’ın moderatörlüğünü yaptığı “Pandemi Sonrası Döneme Hazırlık” ana oturumunda Başarsoft CEOsu Alim Küçükpehlivan, Vestel Elektronik Genel Müdürü Murat Sarpel, Borusan Araç İhale Genel Müdürü Sinan Barutçuoğlu, Fanuc Türkiye Genel Müdürü Teoman Alper Yiğit ve The Adecco Group EEMENA Bölgesi İşe Yerleştirme Uygulama Lideri Zeynep Kamışlı Sezer konuşmacı olarak yer aldılar.

Getir Büyük CEOsu Çağlar Ergin, San Deco YK Başkanı Gülperi Odabaş, Eti Gıda CEOsu Hakan Polatoğlu, Peyman CEOsu Kaan Baral, Pegasus Hava Yoları Genel Müdürü Mehmet Nane, Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Alliance Healthcare CEO Selim Taşo, Arena Grup CEOsu Serkan Çelik, Teknosa Genel Müdürü Sitare Sezgin, Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, İnoksan YK Başkanı Vehbi Varlık ve MediaMarktSaturn Perakende Grubu COO & MediaMarkt Türkiye CEOsu Yenal Gökyıldırım gibi değerli isimler zirvede yer aldılar.