Karşıyaka Kitap Günleri için geri sayım başladı

Karşıyaka Belediyesi öncülüğünde, Kent A.Ş. ve SNS Fuarcılık Organizasyon iş birliği ile düzenlenecek olan Karşıyaka Kitap Günleri 17 – 26 Eylül tarihlerinde Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı Zühtü Işıl Meydanı’nda kitapseverler ile buluşacak.

Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nun karşısında yer alan Zühtü Işıl Meydanı’nda yapılacak olan Karşıyaka Kitap Günleri 17 Eylül’de kapılarını ziyaretçilerine açacak. Türkiye’nin her bölgesinden birçok yayınevinin yer alacağı kitap günleri aynı zamanda çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Her gün bir yazarın da söyleşi gerçekleştireceği Karşıyaka Kitap Günleri, edebiyat ve kitap tutkunlarının keyifle gezebileceği ve uygun fiyata aradığını bulabileceği bir yer olmayı hedefliyor. Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan gibi yazarlarında katılacağı Karşıyaka Kitap Günleri’nin etkinlik takvimi, tam yazar kadrosu ve etkinlik detayları ile çok yakında Karşıyaka Belediyesi ve Karşıyaka Belediyesi Kent A.Ş. sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.

PANDEMİ ÖNLEMLERİ UYGULANACAK

Karşıyaka Kitap Günleri’nde pandemiyle ilgili olarak yayınlanan tüm genelgelere harfiyen uyulacak ve tüm önlemler alınacak. Karşıyaka Kitap Günleri’ne HES koduyla giriş yapılabilecek. Aynı anda belli sayıda ziyaretçi bulunmasına özen gösterilecek. Sosyal mesafe kurallarına üst düzeyde uyulacak. Kurallara uygun olarak dezenfektan noktaları yer alacak. Alan temizlenip dezenfekte edilecek.