Selim Yaşar son yolculuğuna uğurlandı

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı, sanayici iş insanı kimliğiyle sivil toplumda aktif görev alarak toplumun ekonomik ve sosyal gelişimi için çalışan, mütevazılığı ve yardımseverliği ile iz bırakan Mustafa Selim Yaşar, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Yaşar, İzmir Karşıyaka’daki Soğukkuyu kabristanında toprağa verildi.

Merhum Mustafa Selim Yaşar, Yaşar Ailesi ve Yaşar Topluluğu çalışanlarının omuzlarında taşındı.

Mustafa Selim Yaşar için ilk tören saat 14.30’da, Yaşar Topluluğu’nun ilk şirketi DYO Boya Fabrikaları’nın Çiğli kampüsünde yapıldı.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar

Yaşar Ailesi ve Yaşar Topluluğu çalışanlarının katıldığı törende konuşma yapan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar; “Kardeşim Selim, hep bana emanetti. Uzun yıllar yatılı okumuş olsa da her fırsatta buluştuk. Birçok noktada aynı düşünüyorduk, ayrı düşünüyor olduğumuz zamanlarda bile sevgi ve saygımızı kaybetmedik. Hayat, bazı şeyleri kabullenmenin ötesine geçemiyor. Selim’i ruhen yaşatacağız. Kardeş candır, o hep yaşayacak. Bu zamansız ayrılık, bizler için çok zor. Gün geçtikçe yokluğunu daha da fazla hissedeceğiz. Zor günümüzde ailemizin yanında olan tüm çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.