Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

7 Eylül 2021 Burç Yorumları

Hatıra Defteri

“Bana kalbin gibi güzel bir sayfa ayırdığın için teşekkür ederim”… Hatırlayan sayısı ne kadardır şu an acaba bu cümleyi? Mezuniyet döneminde çıkardı ortaya hatıra defterleri… Ve genelde bu cümleyle başlardı… Özel sayfalar ayrılırdı arkadaşlara… Galiba kayıt altında tutmak istiyorduk değerlerimizi, sevgilerimizi… Yazılan her yazı bir vaat gibiydi belki de… Şimdi kısa mesaj atmaya bile üşendiğimizi düşünürsek… Eski alışkanlıklar daha mı güzeldi acaba?

Bugün Ay Başak Burcu’nda seyr-ü seferde… Güneş’te Başak Burcu’nda… Ve ikisi birlikte bir aradalar… Peki, yeni ay neler vaat ediyor? Başak Burcu’nda olduğunu düşünürsek… Kendimize mükemmel bir bakış atabiliriz. Kusurlarımız neler? Eksik yanlarımız var mı? Stresle nasıl baş ediyoruz? İşlerimizi nasıl yapıyoruz? Hizmet etmeyi biliyor muyuz? Dağınıklıklarımızı toplamayı öğrenebildik mi? Sorular uzayıp gidebilir böylece… Yanıtlarsa aynı hızda gelir mi sence?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yeni ay… Yeni ay sana yeni bir seni hatırlatıyor. Belki de başarının sırrı planlı ve düzenli olmaktan geçiyordur. Belki de çalışma masanı düzenlemek seni parlatacaktır kariyer yaşamında. Sen şimdi ben düzenliyim dersin ama…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yeni ay… Yeni ay sana yeni bir yönünü keşfetmende yardımcı olabilir. Belki de artık tembellik yapmaktan vazgeçmelisin. Belki de artık düzenli çalışmanın zamanı gelmiştir. Belki de artık keyfe keder şeyler için para harcamaktan geri durdurabilirsin kendini.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün…  Yeni ay… Yeni ay sana ailen üzerinden fısıldıyor. Belki de yeni bir şeyler yapmanın zamanı gelmiştir. Evine yeni bir düzen getirmen, hayatını yönlendirmede sana yardım edebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yeni ay… Yeni ay sana yeni bir dil getirebilir. Mesela başkalarıyla nasıl iletişim kuruyorsun? Mesela sağlık sorunlarından çok sık bahsediyor musun? Ya da kendi düzenini öven cümleler mi kuruyorsun?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Yeni ay… Yeni ay sana maddi dünyanın zenginliklerini sunmaya hazırlanıyor. Ama zenginlik sabah uyanınca gelmez sana biliyorsun… Bir şeyleri elde etmek için çalışman ve üretmen gerektiğini biliyorsun.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yeni ay… Yeni ayın aktif rolünde ise sen varsın… Nasıl bir şey göz önünde olmak? Gözlerin hep üzerinde olması ne hissettiriyor sana… Bugün sadece kendine hizmet etmeye ne dersin?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Yeni ay… Yeni ay sana belki de bir rüya izletiyor… İçinde karmaşanın olmadığı, sade, planlı ve kusursuz bir rüya… Ne istediğini biliyorsun… Ne yapman gerektiğini biliyorsun… Rüyan güzel… Alarmı çalan telefonun ne anlatıyor sana? 

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Yeni ay… Yeni ayın sana bir hediyesi var adına umut dediği… Evet, hayallerin var hepimiz gibi… Hayallerine ulaşmak içinse plan ve düzen gerekiyor… Önce bir hedefini belirle… Sonrası gelecektir çorap söküğü misali…

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Yeni ay… Yeni ay sana kariyer hedeflerini anlatıyor… İş yaşamınla ilgili yenilikler bekliyorsan, başlangıçlar yapmaya karar verdiysen ya da özel bir projen varsa herkesten sakladığın… O zaman işte sana aradığın ışık… Ay’ı takip et…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yeni ay… Yeni ay sana okuma listesi gönderiyor… Biliyorsun ne okuyorsan aslında sen o’sun… Tıpkı ne yediğinin seni anlattığı gibi… Sahi bu aralar nasıl besliyorsun bedenini ve elbette ruhunu?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yeni ay… Yeni ay farklı bir dinamikle geliyor olabilir sana… Bu zamana kadar pek de ilgilenmediğin bir şey belki de… Kendin… Sana iyi gelecek şeyler keşfedebilirsin… Seni iyileştirecek… Sana şifa verecek bir dönüşüm hikâyesi belki de…

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Yeni ay… Yeni ay sana karşı kıyıdan sesleniyor… Sana ışık tutuyor kendini bulman için… Bu arada evlilik için hazır mısın?