Hyundai Türkiye Başkanı Yükseliş’i ziyaret etti

Hyundai Türkiye’nin yeni Başkanı Mr. Sangsu Kim ve Hyundai Türkiye üst düzey yöneticileri Yükseliş’i ziyaret etti.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Hyundai’nin faaliyet gösterdiği birçok ülkede kalite kontrol biriminden iç denetim birimine kadar çeşitli pozisyonlarda rol alan Mr.Sangsu Kim, Hyundai fabrikalarının çeşitli bölümlerinde de yöneticilik yaptı. Mr. Kim 2021 yılının başında Hyundai ASSAN’a Başkan olarak atandı.

Hyundai Yükseliş’i ziyaretinde Mr. Kim’e, Hyundai Satış ve Pazarlama Direktörü Mr. Jong Weon Choı, Hyundai Fabrika Müdürü Mr. Wongyun Park, Satış Bölge Müdürü Ümit Koran Çelik ve Satış Sonrası Bölge Müdürü Ufuk Cevher eşlik etti. Yükseliş Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel, Hyundai ASSAN yöneticileri ile birlikte Yükseliş Hyundai’nin “Satış ve Satış Sonrası“ bölümlerini gezerek incelemeler yaptı. Daha sonra Yükseliş Şirketleri ticari geçmişi ve 2021 yılı performans göstergelerinin yer aldığı sunuma geçildi ve karşılıklı bilgi paylaşımında bulunuldu.

Verimli geçen toplantı sonrası Hyundai ASSAN ve Hyundai Yükseliş yöneticileri Çeşme marinada devam eden Hyundai aktivitesine birlikte katıldı.

Hyundai Türkiye’den 2021 yılında 5 yeni model

Hyundai Türkiye 2021 yılında yaşanan tedarik sorununa rağmen, tedarikçilerinin üstün gayreti ile birlikte 5 yeni model lansmanı ile otomobilseverlerin karşısına çıktı..

15 Mart itibari ile Türkiye’de üretilmeye başlanan B-SUV modeli BAYON, Nisan ayında yeni ELANTRA, Mayıs ayında baştan aşağı yenilenen ve eşi görülmemiş drone gösterisi ile duyurulan TUCSON, Temmuz ayında 1.6 hibrit motoruyla SANTA FE ve son olarak yeni elektikli KONA, showroomlardaki yerini alıyor. Bu yeni modeller ile Hyundai SUV ailesi muhteşem bir çeşitliliğe ulaşıyor.

Yükseliş Hyundai showroomu yeni Hyundai modellerini yerinde incelemek ve ayrıntılı bilgi almak isteyenleri bekliyor.