4-5 Eylül 2021 Burç Yorumları

Tevazu kazandırır

Günün sonunda… Kim kazanmak istemez ki? Girdiği yarışı mesela… Ya da ter döktüğü sınavı… Herkes kazanmak ister… Kimi insan kazanmak ister, kimi para kazanmak ister… Elbette gönülden istenen her şeyin karşılığı gelir… İşte o zaman başlar asıl kazanımın… Elde ettiklerinle kibirlenecek misin? Yoksa tevazu içinde yola devam mı edeceksin?

Bugün… Ay Aslan Burcu’nda dolaşıyor… Egomuzun tuzaklarına düşmekten kaçınmalıyız. Gurur, kibir ön yargı asla olmamalı hayatımızda. Özgürlüğümüzü ve özgünlüğümüzü korumak isteyebiliriz. Ve kendimizi sahnede bulabiliriz. Hangi sahne mi? Elbette, yaşam sahnemiz…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle,

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Günlerden umut. Büyük umutların var altın yaldızlı puntolarla yazdığın. Umudunu, büyük hayallerini unutma. Her daim aklında tut ve inan. Bir gün mutlaka.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Her zamankinden daha fazla kariyerini düşünebilirsin. Yöneticilerinden alkış almak, onların takdirini kazanmak, onaylanmak, güne özel güdülerin olabilir. Kendini daha fazla sahnede hissedebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Biraz ondan, biraz bundan. Potpuri halinde tüm bilgilerin. Her şeyi öğrenmek zorunda değilsin. Tamam, seviyorsun okumayı, öğrenmeyi. Ama bunları hayata geçirmek gerekmez mi?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Aslında en iyi bildiğin konulardan biri de kriz yönetimi. Sakin, soğuk, kararlı, vakur. Sorunları tüm soğukkanlılığınla çözebiliyorsun. Hangi noktadan gelirse gelsin tüm krizleri başarıyla yönetiyorsun. Yine de krizsiz bir hayat diliyorum sana.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sahne korkunu yenmelisin artık. Kendi başına da olmayı öğrenmen gerekiyor. Kendini hep başkalarıyla ifade etmeyi seviyorsun. Ama bazı şeyleri kendin çözmeli, hayatın sahnesine tek başına çıkmayı öğrenmelisin.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Sağlığınla ilgilenmen gerekebilir. Sırt ağrılarını ihmal etmemelisin. Çok çalışıyorsun… Sürekli bilgisayar başındasın

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… İçindeki çocuğu şımartmaya ne dersin? Uzun zamandır yapmayı düşündüğün şeyleri hayata geçirebilirsin. Yeni bir hobiyle, yeni bir başlangıç yapabilirsin hayatında.

Akrep ve Yükselen Akrep

Gururu bir kenara mı bıraksan? Yersiz gururu. Zaten herkes senin iyiliğini düşünüyor. Bugün, aileyle birlikte kendi sarayında olmanın huzurunu tadabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Her söylediğinle takdir toplamak, her anlattığının anında gerçekleşmesini istemek senin doğanda var. Ama bazen “ ben bilirim” havalarından vazgeçmeyi denesen. Her konuda fikir sahibi olabilirsin ama her şeyi bilemezsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Harcama kalemlerini yeniden gözden geçirebilirsin. Lüks harcamaların yine mi artıyor? Tamam, herkes sever yaşam standartlarını yükseltmeyi. Ama ayağını yorganına göre uzat atasözünü hiç duymadın mı?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Ay’ın dolunay  halleri dokunuyor sana, ruhuna, kalbine. Sen zaten doğuştan seviyorsun sevmeyi, hayatı. Şimdi yine yeni bir şans var önünde. Neler başarabileceğini en iyi sen biliyorsun.

Balık ve Yükselen Balık

 Düşlerinde… Kendi kraliyet sınırlarında yaşıyorsun. Düşlerinde… Eğleniyorsun. Düşlerinde hep ön plandasın. Düşlerinde… Sahnedesin. Ama düşlerinde. Gerçek yaşamda ise detaylarla boğuşmaktan ıskalıyorsun hayatı. Bak pencereden dışarı.