Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

2 Eylül 2021 Burç Yorumları

Sen ve sen

Küçümseme hiç kendini… Bugüne kadar neler başardığını düşün… Ne zorlu süreçlerden alnının akıyla çıktın… Güçlendin… Bırak sana kim ne derse desin… Sen kendini biliyorsun… Bu sana yeter… Sözcük, ağzından çıkanı bağlar… Sana söyleyenler… Sana söylenenler… Önce kendilerine bir baksınlar… Önce kendilerini tanısınlar… Sen… Sadece kendinden mesulsün… Sen kendinin mahsulüsün… Sadece sen ve sen…

Bugün bir yanda Güneş titiz, temiz, düzenli, programlı Başak Burcu’nda seyirde,  öte yandan gökyüzünün sürprizler abidesi Uranüs’le toprak üçgeni oluşturuyorlar birlikte… Ve ikisi birlikte her zorluğun üstesinden gelinebileceğini, doğruların için savaşılabileceğini, doğru zamanda doğru hedeflere varılabileceğini anlatır. Bugün, yatırım için özel kararlar alabiliriz. Hayatımıza yeni bir düzen getirmek isteyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugüne kadar hep başkalarını düşündün, başkalarından önce sen atlatın ateşe. Sana yüksek sesle haykırıyorlar kendi değerinin farkına varman için. Bu yolda sana fırsatlar sunmak, kendini değerli hissetmen için dokun hayatına. Aynı zamanda maddi kaynaklarına da el değdir. 

Boğa ve Yükselen Boğa

Sen her zaman böyle iyimser ve hoş görülü oldukça kazanacağını bilmelisin… Farkındaysan bu sıralar kaybettiğin ne varsa yerine daha iyileriyle kapına gelmeye başlıyor… Ama önce seni tanıştırıyor yeniden seninle. Sana bir sürprizi var hayatın… Değişime kucak açarsan…

İkizler ve Yükselen İkizler

Yastık altına sakladığın her duygunu gün ışığına çıkarman için sana rehberlik ediyor. Biraz daha iç sesine güvenmelisin. Aynı zamanda, ruhsal anlamda kendini yenilemeli, dönüştürmelisin. Okumayı çok seviyorsun, öyle değil mi? O zaman biraz kendini okumaya ne dersin?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

 Kariyer anlamında gelen kazançlarında artış bekleyebilirsin. Aynı zamanda dostlarınla biraz daha zaman geçirmek isteyebilirsin. Yaşadığın zorlukları dostlarınla bir arada atlatabilirsin. Şifa arayışın seni yeni bir derneğe, yeni bir oluşuma katılmana destek olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Hem hayatta artık daha fazla tutku, istekle tutunabilir, hem de arzu ettiğin kariyer planını harekete geçirebilirsin. Yeni kariyer başlangıcında, fırsatlar, güzel tesadüfler ve şanslar seni bekliyor. İşlerine ve kendine güven. Hayatının kontrolünü ele almalısın.

Başak ve Yükselen Başak

Şimdi yaptığın şeylerin sana geri dönüşlerini izle. Daha iyimser, daha hoşgörülü, daha hevesli hissediyor olabilirsin kendini. Ya da böyle hissedebilmek için karanlık odandaki lambayı açmaya kararlısın… Artık hayata karışmaya ne dersin?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bir kurgu senaryosu… Kaygılarını yazdığın bir senaryo ama işin karanlık tarafı sen bu senaryoya inanmaya başladın. İşte asıl tehlike de burada. Bu bir senaryo… Bunu yeniden kurgulayabilirsin istersen. Bırak olumsuz senaryoları… Biraz daha iyimser ol ve inan kendine…

Akrep ve Yükselen Akrep

Bilinmezlik, önünü görememe hali belki de seni bu açmaza sürükleyen… Kaçınılmaz olarak da tüm bu gergin enerjiyi eşine yansıtıyorsun. Ya da bir diğer yönüyle bu gerginlikleri, belirsizlikleri tek başına yaşamaktan, hayatı tek başına omuzlamaktan yoruldun.

Yay ve Yükselen Yay

Bir yanda her şeyi değiştirebilme gücü var yüreğinin duvarlarında hissettiğin ama öte yandan sinirlisin hiç olmadığı kadar… Ve insan ne yaparsa kendine yapar… Bu kadar gerginlik, sağlık sorunu olarak sana geri dönmesin dikkat et…

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Şimdi yeni bir bakış açısı katıyorsun hayatına… Karanlık siyah noktan daha fazla yayılmadan, seni girdabına almadan ışık tutmaya çabalıyorsun kendine kendine…

Kova ve Yükselen Kova

Aile köklerini sağlamlaştırabilir, hayatın biraz daha derinliklerine inmek, derinlerden kendini beslemek isteyebilirsin. Aradığın huzuru ve güveni, evinde, köklerinde bulabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

Güzel bir dokunuşla daha fazla bilgi edinmeye, öğrenmeye istekli ve tutkulu hale gelebilirsin. Belki de biraz daha tasavvufi konulara eğilmek, gönlünü rahatlatabilir. Kardeşinle güzel bir zaman geçirebilirsin.