Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

1 Eylül 2021 Burç Yorumları

Mevsim artık sonbahar

Sadece yeni bir ayın ilk günü mü? Aynı zamanda yeni bir mevsimin ilk günü… Sahi sever misin sonbaharı? Yoksa hep hüzünlü mü gelir sarı yapraklar? Sonbahar aslında öğrenme mevsimidir… Hayatın değerini, sevdiklerinin kıymetini, yaşamın getirdiklerini… 

Bugün… Ay ev sahibi olduğu Yengeç Burcu’nda… Ay Yengeç Burcu’nda gezinirken, biz de merhametli olmayı, vefalı davranmayı, başkaları düşünmeyi öğrenebiliriz. Ailemizle, köklerimizle daha fazla ilgilenebiliriz. Mutfakta daha çok vakit geçirmek isteyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmek senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün…  Senin içinde yeni bir mevsim canlanıyor. Bırak takvimler sonbaharı göstersin… Bırak hüzünlü güz desinler… Zaten ne zaman dinledin ki yabancı sesleri? Sen yine içinde çiçek açtıran yazı düşün…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Bir tasarruf iklimi hâkim olsun kelimelerine… Gereksiz yere harcama sözcüklerini… Ve gereksiz cümlelere kapa kulaklarını… Bazen fark ediyorsun değil mi ne çok gereksiz şeyler anlatıyor birbirimize sohbet adı altında?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… En değerli hazinen üzerine düşünebilirsin… Hayatının en değerlileri kimler peki? Annen, ailen olabilir mi? Ve evinle daha fazla ilgilenebilirsin bugün…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Ay, 28 gün önce başlattığı hareketini tamamladı ve başladığı yere geri döndü. En azından senin için. Şimdi tekrar başladığı yerden yeni bir döngüye hazırlanıyor. Yeni Ay zamanı senin için. Yeni hedeflere doğru yol alabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Neler var elinde? Neler yazılı gönül hanende? Neler aktarıyorsun zihninden diline? Sadece biraz daha farkında bir yaşamın olsun.  Ne yediğini biliyorsun… Peki, kendini ne kadar biliyorsun?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün…  Tek başına mısın? Yoksa yalnız mısın? En kötüsü insan yalnızlığını zaman içinde sevmeye başlıyor… Kendini izole etmek istiyor herkesten… Çünkü sohbetler samimi gelmemeye başlıyor… Yüzlerde hep bir maske…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Hem yeni bir ay başlıyor… Hem yeni bir mevsim… Sen de üzerine düşeni yapabilirsin… Yaşamına bir göz atabilirsin… İstediğin yerde misin? Sana biçilen rolü mü oynuyorsun?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Mesela biraz içine dönebilsen… Mesela kendine bir bakabilsen… Yoksa aklın öğrenmeyi mi reddediyor? Aklın, her şeyin önüne mi geçiyor? Yoksa aklın kalbine yenilmekten mi korkuyor?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Kendini vergi makbuzları, fatura dekontları düzenlerken bulabilirsin. Ödemelerinle ilgilenirken bir de. Yeni bir düzen getirmek isteyebilirsin hesap dökümlerine… Kredi çekmek isteyebilirsin… İsteyebilirsin… Peki, yapabilir misin?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

 Bugün… Ay sana diyor ki: “ Bırak, geride kalsın kaygıların, endişelerin. O bunu söyledi, bu öyle dedi. Bırak tüm bunları. Bak Dolunay ışığı gönderiyorum sana. Sen de bu hediyeyi tüm kalbinle kabul et.”

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Çalışma arkadaşlarınla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. İşlerini toparlamakta biraz zorlanabilirsin.  

Balık ve Yükselen Balık

 Bugün… Çocuklarınla ilgili konular yaşamında öne çıkabilir. Onlarla ilgili konu başlıkları seni zorlayabilir. Ama olsun sen başarabilirsin.