TÜGİAD Ege Şubesi üyeleri bir araya geldi

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi üyeleri, ikili ilişkileri güçlendirmek, bir araya gelerek Türkiye ve Dünyadaki güncel ekonomik ve siyasi gelişmeleri değerlendirmek için her ay düzenlediği ‘Happy Hour’ etkinliğinde bir araya geldi.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

SwissOtel Efes’te bir araya gelen TÜGİAD Ege Şubesi üyeleri, önümüzdeki dönemde yapacakları faaliyetler ve çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş, üye ilişkilerinin güçlü olmasının bir derneğin gücüne doğrudan katkı yaptığını söyledi. Bu kapsamda pandemi döneminde ara verdikleri happy hour etkinliklerine bundan sonra her ay devam edeceklerini ifade eden TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Durmuş, “Ağustos ayı etkinliğimizde de üyelerimiz ile bir araya gelerek hem hoşça vakit geçirdik hem de dünya ve ülke gündemini değerlendirme fırsatı bulduk” dedi.

Pandeminin kontrol altına alınmasıyla  tüm dünya piyasalarında hızlı bir ekonomik gelişim beklediklerini ifade eden Başkan Durmuş, “Üyelerimizden pandemi sonrası sektörlerindeki olası gelişmeler ve beklentilerini de dinledik. Buna göre önümüzdeki dönemlerde yapacağımız etkinlik ve projeleri de konuştuk. Önümüzdeki aylarda bu etkinliklerimize devam edeceğiz” diye konuştu.