30 Ağustos 2021 Burç Yorumları

Hayalet yazar

Kalemlerin var… Renk renk… Pembe, mavi, kırmızı… En özeli ise mor renkli olanı… Hava kurşun gibi ağırken kullandığın kalemlerin var… Tükenmez düşlerini yazarken kullandığın kalemlerin de… Kurallarının altını çizdiğin kalemlerin de…

Bugün… Ay yolculuğuna İkizler Burcu’yla devam ediyor. Ay İkizler Burcu’nda seyrederken biz de, meraklı ve hızlı bir yapıya bürünebiliriz duygularımızda. Gizli bir şey kalmasın ister, her şeyi öğrenmek için çabalarız. Çok konuşabilir, bazen de dinlemeyi unutabiliriz. Oysaki hayat sustuklarından daha çok şey öğretir bize.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… İstersen bir düşün üzerinde… İnsan mısın? Yoksa beşer mi? Bazen… Kelimeler aynı gibi gelir kulağa… Oysaki farklıdır iki kelime ve uzun bir yoldur beşerden insana ulaşabilmek.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün…  Zanların üzerinde düşünebilirsin… Dünyan, zandan oluşuyor aslında… Konuşmaların “zan”lı… Hep zannediyorsun. Gerçek senin bildiğin gibi değil ki. Ve biliyorsun her “zan” seni dönüştürebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yeni bir ay senin için… Güneş’ine kavuşuyor Ay. Sana yeni fırsat sunuyor. Kendine, bedenine, fiziksel görünümüne, görünüşüne daha fazla özen gösterebilir, yenilik yapmak isteyebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Buz dağının öte yanını düşünmeye ne dersin? Görünenin ardındakini… Mesela neden mutsuzun? Kaygılanmanın nedeni nedir? Bunun en doğru yanıtı sende gizli.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Bazen olayları fazla mı büyütüyorsun? Bazen çok şikayet ediyorsun… Bazen çok kendini dinliyorsun… Bazen olayları fazla abartıyorsun… Ve bu yüzden de başladığın işi bitiremiyorsun.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Kariyerinle, mesleğinle daha çok ışık altında olabilirsin. İşinde hareketli olabilir, görev ve sorumluluklarını hızlı yapabilirsin. Zaten çalışırken zaman ne çabuk geçiyor… Seviyorsun üretim hatlarını…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Bildiğini mi okuyacaksın? Yoksa bilmediğinin farkına mı varacaksın? Biliyorsun… Herkes “ben biliyorum” diyor…

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Finansal tablolarını yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsin. Gözden kaçırdığın bir fatura varsa bugün gündeme gelebilir. Bir de sana miras konular üzerinde düşünebilirsin… Mesela gamlı yüklü cümleler kimden miras sana?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Ay’ın 28 günlük öyküsünü tamamlıyorsun. Bir çeşit dolunay ışığı var üzerinde. İnsan en çok kendini karşısındakiyle tamamlar. Bir bak bakalım karşında ne görüyorsun? Meraklı, hareketli ve fazlasıyla mı konuşuyor aynadaki yüzün?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Temkinli olmakta fayda var. Ters bir hareket yapmamalısın. Fazla yüklenme kollarına. Biliyorsun, kol, el sinirlerin fazla hassas.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yeni bir rota oluşturabilirsin “ aşk” hayatında dair. En azından nasıl bir ilişki beklentisi içinde olduğunu anlayabilirsin. Hayatın temeli zaten “aşk”… Peki, aşk mı arkadaşlık mı sence önemli?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Evinde, yaşadığın yerle ilgili konular, durumlar hayatında öne çıkabilir. Kendini belki de biraz dışarı çıkarmalısın… En azından kabuğundan başını dışarı çıkabilirsin.