Meaningful Business 100 etki liderlerinin adaylığını bekliyor

Meaningful Business 100 ödülleri, kâr ile amacı birleştirerek Birleşmiş Milletler'in küresel amaçlarına ulaşılmasına yardımcı olan seçkin iş liderlerine verilecek.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Küresel bir ağ ve içerik platformu olan Meaningful Business, dünyanın en acil sosyal ve çevresel sorunlarını çözmek için çalışan iş liderlerinin olağanüstü katkılarını kutlayan Meaningful Business 100 (MB100- Anlamlı İşler) ödül programına Türk etki liderlerini aday göstermeye davet ediyor.

Alanlarında uzman bir küresel jüri tarafından seçilen MB100, hikâye anlatımı, topluluk ve mentorluğun kombinasyonu aracılığıyla girişimcileri, kurumsal liderleri ve etki yatırımcılarını tanıyor ve destekliyor.

Adaylıklar, Birleşmiş Milletler 2030 gündemini desteklemek için çalışan, dünyanın dört bir yanından kurumsal CEO’lar, girişimciler, mikro girişimciler, sürdürülebilirlik liderleri, fonksiyonel yöneticiler ve etki yatırımcılarına açık.

Meaningful Business Kurucusu ve CEO’su Tom Lytton-Dickie, MB100’ün üçüncü yılı hakkında; “MB100, coğrafi çeşitliliğe odaklanıyor ve dünyanın her yerindeki liderler arasında öğrenme ve bağlantı kurulmasını mümkün kılıyor. Türkiye’de olumlu etki yaratan liderlerin bu yılki ödül için kendilerini öne çıkarmalarını ve bu topluluğun sağladığı desteğe erişmelerine yardımcı olmak istiyoruz” dedi.

Headline Diversity Kurucusu ve Meaningful Business Elçisi Arzu Pınar Demirel “Küresel amaçlara katkıda bulunan liderleri buluşturan bu global ağa, elçi olarak seçilen ilk Türk olmaktan dolayı onur duyuyorum. Global platformlarda sesimizin daha fazla duyulmasını istiyorum. Türkiye’de MB 100 Ödülü’ne aday olabilecek çok değerli iş insanları var. Aday olmalarını ve kazanmalarını diliyorum” dedi.