Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

25 Ağustos 2021 Burç Yorumları

Senden Başka

Sen yapmadın… Sana “bir” yaptıran var… … Sen söylemedin… Sana “ bir “ söyleten var. Senin değil hiçbir şey… Sen emanetçisin… Neden kendini bu kadar önemsiyorsun? Herkese tepeden bakıyorsun… Sana tepeden bakıldığında bir kum tanesi gibi göründüğünü ne zaman fark edeceksin ki…

Bugün… Ay Koç Burcu’nda seyir halinde… Ay Koç Burcu’ndayken, duygularımızda, içgüdülerimizde bağımsızlık arayışında olabiliriz. Mücadele etmek, hırslı davranmak, acelecilik, parlayan duygular gün boyu bize eşlik edebilir. Belki de bu seyirle öğrenebiliriz bencil olmanın kötü yanlarını.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Belki de yeni başlangıçlara imza atma zamanın gelmiştir. Yenilikleri, yeni düşünceleri, yeni bir duruşu yaşam aktörün haline getirebilirsin. Kendine bir şans tanıyabilirsin. İsteklerini gerçekleştirebilirsin. Bedenine, fiziksel görünümünde değişiklik yapmak isteyebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Dışarıda güneş doğdu… Peki, ya senin karanlıklarına doğmadı mı güneş? Değişimden korkman aslında tüm bunların sebebi… Değişim korkunun altında önyargıların yatıyor olabilir mi?

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Sana bir sorum olacak. En güzel anılarını nerede gizliyorsun? Anı defterin var mı mesela? Güzel ve mutlu anılarını yazdığın defter… Zaten sana yakışmaz ki hüzünlü anılar… Hemen unutursun kötü anları…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Kariyerinle ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsin. Kendini ifade ederken daha kararlı ve girişken olabilirsin. Kartları daha açık oynayabilirsin. Öte yandan stres kontrolü yapmakta zorlanabilirsin. Kendini daha güçlü hissedebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Tam kendini bir yol haritası çiziyorsun… Tam karar veriyorsun. Biri arıyor ve set cümlelerini sıralıyor. “Sen beceremezsin”; “ Senin için bu çok zor”. Sen inandığın yolda yürüyebilecek cesaretini kaybetme. Kim ne derse desin… İnsanlar, her şeyi söyler… Böylece sende anlarsın… Kim dost, kim yabancı…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Borç ve alacak döngüne her zamankinden fazla dikkat etmelisin. Kredi çekmeden önce, fevri ve hızla karar almadan önce iyice düşünmelisin. Borcu, borçla kapatmamalısın.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… İkili ilişkilerine mercek altına almak isteyebilirsin. Özellikle yolunda gitmeyen konu başlıkları varsa onları tamamlayabilirsin. Bir şeyleri bitirmek ve tamamlamak için içinde büyük bir güç hissedebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Sağlığınla ilgili konulara ayrı önem verebilirsin. Belki sağlığın için spora başlayabilirsin. Ayrıca çalışma koşullarınla ilgili yeni düzenlemeler yapabilir, yeni girişimler için kendini güçlü ve cesur hissedebilirsin.  

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Evet, seni anlıyorum. Biraz fazlasıyla daralıyor ruhun. Hayatında ne çok kapı kapatıp ne çok yeni kapı açtın değil mi? Evet, yeniliği seviyorsun. Ama bazı şeylerde yordu ruhunu. Bu aralar şairin dediği gibisin “ Ben yordum ruhumu, biraz da sen yor.”

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yeni bir görevin olabilir. Sorumluluk alanında ailenle ilgili konularla baş etmek zorunda kalabilirsin. Bu yüzden zamanını iyi ayarlamalısın ki işlerini vaktinde yetiştirebilmelisin. Gerçi sen ertelemezsin işlerini öyle değil mi?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Düşüncelerini şekillendiren şeyler neler? Okudukların mı? Gördüklerin mi? Yaşadıkların mı? Yoksa hepsi birden mi? Tadını çıkar düşünüyor olmanın… O kadar insan akıl tutulması yaşıyor ki…

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Bencil olmaya ne dersin? Kendini düşünmeye, kendinin farkına varmaya, kendi değerlerini oluşturmaya ne dersin? Sen su gibisin… Girdiğin kabın şeklini alıyorsun… Biraz kendini tanımaya ne dersin?