TÜGİAD Ege Şubesi’nden afetzedelere destek

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi, TÜGİAD Genel Merkezi’nin organize ettiği afetzedelere yardım kampanyasına destek verdi.
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Kastamonu’daki sel felaketi ve güney illerimizde meydana gelen orman yangınlarından etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik yardım organize eden TÜGİAD Genel Merkezi’nin çalışmasına 1 tır içme suyu ile katılan TÜGİAD Ege Şubesi, orman yangınları sırasında da yangın bölgelerine söndürme çalışmalarında kullanılmak üzere hortum gönderdi.

TÜGİAD Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş, arka arkaya meydana gelen doğal afetlerde bir çok vatandaşın etkilendiğini ifade ederek, genç iş insanları olarak, toplumun yanında olmanın gereği, çeşitli desteklerde bulunduklarını ifade etti. TÜGİAD Genel Merkezi’nin, Kastamonu’nda yaşanan sel felaketinde evlerini, işyerlerini kaybeden afetzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir yardım organizasyonu düzenlediğini ifade eden Durmuş, “TÜGİAD Ege Şubesi olarak genel merkezimizin bu duyarlılığına hem teşekkür ettik hem de 1 tır içme suyu ile katkı sunduk. Bu konuda desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Durmuş: “Kayıtsız kalamayız”

Daha önce orman yangınları sırasında bölgede ihtiyaç olan yangın söndürme hortumları da temin ederek bölgeye gönderdiklerini hatırlatan Durmuş, “STK’lar hangi alanla faaliyet gösterirse göstersin, içinde yaşadığı toplumda meydana gelen felaketlerde kayıtsız kalma gibi bir lüksü yoktur. Bizler de bu toplumun bir ferdi, genç iş insanları olarak halkımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.