Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

24 Ağustos 2021 Burç Yorumları

Geçmiş hatıralar manzumesi

Aslında en çok sevdiği yaralıyor insanı… En ağır darbeleri sevdiğinden alıyorsun… Yaşamı kenardan seyretmek ya da yaşamın oyuncusu olmak sevdiklerine bağımlı… “Hayır” demeyi sevmemek sanıyorsun… İnsan en çok yarayı en yakınından alıyor…

Bugün… Ay Balık Burcu’nda… Pazar günü gerçekleşen dolunayın etkisi sürüyor bugünde… O zaman bizde dolunayın haresinin hakkını verelim öyleyse…  Tamamlanması gereken duygularımızı tamamlayalım. Bugün, içsel dünyamıza yönelebiliriz, dua ve meditasyon yapabiliriz, gerçek dünyandan ve gerçeklikten kendimizi uzak hissedebiliriz. Sezgilerimizi daha rahat duyabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Malum bir dolunay geçti üzerinden… İki gün önce yaşadıklarının etkisi taze mi olgun kararlarının üzerinde? İnsan zihninin oyuncağı haline gelmemeli öyle değil mi? Ne kadar dinlersen zihnini dinleyemezsin kalbini…

Boğa ve Yükselen Boğa

Kim doğru kim yanlış sen bilemezsin… Ve kimseye de önyargıyla yaklaşmazsın öyle değil mi? Madem bir dolunay yaşadın iki gün önce… Dolunay, daha net göstermiştir sana gönülleri fethetmenin güzelliğini…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Madem dolunayın üzerinden geçti 24 saat… O zaman sende vaktin önemini bilip vakte riayet edebilirsin… Zamanı doğru kullanabilmek ne kadar önemli öyle değil mi? Geç kalınca bir daha yakalanamıyor elinden kaçan fırsatlar…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Malum dolunayın etkisi var üzerinde… O halde ne yapman gerekiyor… Ödevlerini tamamlaman gerekiyor. Elinde neler var hazırlanacak? Madem şartları değiştiremiyorsun, o halde şartlara uyum sağlayacaksın.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün…  Dolunayın etkisi sürüyor hâlâ finansal göstergelerinin üzerinde… Zaten, bir türlü dengede oturmuyor bütçen. Gereksiz harcamalarının etkisi sürüyor hesap cüzdanının üzerinde. Kredi almak mı istiyorsun?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Dolunayın etkisi sürüyor halen… Evlilik göstergelerinin üzerinde… Gerçekte nasıl bir eşin var? Ya da sen nasıl biriyle mutlu olabilirsin? Ya da sen mutlu musun?  

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Dolunayın etkisini sağlık göstergelerin üzerinde hissediyor olabilirsin… Belki de geçirdiğin hastalıkların ardından iyileşme dönemi başlıyordur. Bu arada ayak sağlığına biraz daha özen gösterebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Dolunayın tazeliği halen üzerindeyken… Kendine bir soru sorabilirsin… Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamaktan yorulmadın mı? Madem yoruldun niye adım atmıyorsun peki?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Dolunayın ışığı sana ev hayatınla ilgili yeni bir başlık sunabilir… Evine daha fazla zaman ayırabilirsin. Yapmak istediğin değişiklikleri uygulayabilirsin. Evde meditasyon yapmak da iyi bir fikir olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Dolunayın etkisiyle daha önce yapmak istediğin bir girişime başlayabilirsin belki… Mesela sosyal ticaret. Sosyal medya üzerinden ticaret için adım atabilirsin. Malum içinden geçtiğimiz süreçte e-ticaret hızlı büyüyor.  

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Madem dolunayın hareleri üzerinde… Madem para evinin üzerinde dolaşan bir ışık huzmesi var… O halde sen de finans göstergelerinde iyileşme belirtisi yaşayabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Başrolde sen varsın… Göksel Ay, dokunuyor doğum anından beri hayatını aydınlatan Güneş’e. Birlikte yeni heyecanlar yaşatıyorlar yaşamında. Sen de kabul et verdikleri hediyeleri.