Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

17 Ağustos 2021 Burç Yorumları

İmla hataları

Yazım yanlışlarına takılıp kalıyorsun… Bir tek sen mi güzel yazıyorsun? Bir tek sen mi her şey biliyorsun milyarlarca insanın içinde? Bir tek sen mi iyi niyetlisin? Bir tek sen mi değerlisin?

Bugün… Ay Yay Burcu’nda… Ay Yay Burcu’nda hoşgörü getirir, öğrenme arzusu getirir, özgürlük arayışı getirir, bilgi getirir… Biz de Ay Yay Burcu seyriyle birlikte, hayatımıza, duygularımıza hoşgörülü bakış açısı getirebilir, kendimizi öğrenmeye açabilir, kibrin tuzaklarından kaçınmayı öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Kendini yeni bir dünyanın içinde bulunabilirsin… Yeni bir dünyanın getirdiklerini keşfedebilirsin… İnsanın yapabileceği en iyi şey kendini keşfetmesidir… Gücünü, hayallerini ve umutlarını keşfedebilmesi…  

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yine araftasın… Derin bir ikilem içindesin… Değişimin ve geçmişin ortasındasın… Değişirsen geçmişin karanlık yüklerini bırakacaksın omuzlarından… Değişirsen geleceğe daha güvenle yürüyebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Farklı bir şey yapabilirsin mesela… Soruyu sorup yanıtını dinleyebilirsin… Bazen sadece soruyorsun… Dinlemeyi bilmiyorsun… Tıpkı dinlenmeyi bilmediğin gibi…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Biliyorsun tesadüf diye bir şey yoktur… Her şey eş zamanlı olarak ilerler… Sen tesadüf sanırsın ama o sana bir şey anlatıyordur aslında… Eş zamanlı demişken eşin sana zaman ayıramıyor mu bu aralar?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Geçmişin sisini seni üzmesine izin vermemelisin. Kişiye en iyi ilaç kahkahadır biliyorsun… Gülmek seni iyileştirebilir… Gülmek sana kendini hatırlatabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Limon kokusu mu geliyor burnuna? Belki de limon kokusu sana evini hatırlatıyordur… Evinin mis gibi kokusunu… Sahi baba evinin ne güzel bir kokusu olur değil mi her daim burnunda tüten?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Alaycı bir sesle mırıldanan olursa hiç duymamaya çalışırsan kendini huzurlu hissedebilirsin. Yeni bir şeyler yapmaya karar vermişken başkalarının sözlerine kulak veriyorsun… Ve kolayca ikna olup vazgeçebiliyorsun adım atmaktan… Belki bugün kendini dinlemeyi öğrenebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Görmezden gelmeyi tercih edebilirsin… Sessiz kalmayı bir de… Malum sessizlik bazen çıldırtıcı olabilir… Konuşmamanın yerini sessizlik alınca daha çok anlatabilirsin derdini aslında… Ama yine de sen bilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Günlerden “sen”… Aylardan “sen”… Mevsimlerden “sen”… Aslında her gün böyle olmalı öyle değil mi? Bugün… Sana özel bir yeni ay ışıkları var gökyüzünde. Yeni başlangıçlar için sana cesaret veren, ruhunu coşturan, sınırsız mavilikler sunan bir ışık.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Lafı dolandırmadan anlatabilirsin bir şeyleri… Olması gereken neyse… Duyulması gereken neyse… Anlatılması gereken neyse… Anlatabilirsin… Gizlemeden… Saklamadan… Saklanmadan…

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Durum karışık değil aslında… Sen biraz karmaşa yaratıyorsun zihninin dolaplarında… Dönme dolap misali zaten… Hep aynı noktaya gelip duruyorsun… Bir türlü adımların gitmiyor yarına…

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… İnandığın değerler için karşına kim çıkarsa çıksın hazır gibisin… Harekete geçmeye ya da kendini savunmaya… Özellikle kariyer yaşamında bugün yine dinlenemeyecek gibi gözüküyorsun… Çalış ve çalış…