7-8 Ağustos 2021 Burç Yorumları

Sahte

Biliyorum sevmezsin sahte şeyleri… Sahte takı takmak hoşuna gitmez… Sahteye alerjin vardır… Ve ne mutlu sana ki sahteyle gerçeği anlayabilirsin… Sahte gülüşleri anladığın gibi… Sahte ilgili anladığın gibi… Sahte insanı anladığın gibi…

Bugün… Ay Aslan Burcu’nda dolaşıyor… Güneş’teki Aslan Burcu’yla bir araya geliyorlar… Bugün… Yeni Ay… Egomuzun tuzaklarına düşmekten kaçınmalıyız. Gurur, kibir ön yargı asla olmamalı hayatımızda. Özgürlüğümüzü ve özgünlüğümüzü korumak isteyebiliriz. Yeni başlangıçlara şevkle, coşkuyla adım atabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle,

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay, güzel şeyler fısıldıyor sana… Aşka dair… Yeni bir aşk hikâyesinin kahramanı olabilirsin… Ya da sana keyif verecek şeylerle ilgilenebilirsin…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la evinde daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Zaten senin sahnen evin değil mi? En rahat yaşadığın yer… Kendi olabildiğin yer… Kendini ortaya koyabildiğin yer… Olduğun gibi olduğun yer…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte iletişim konuları öne çıkabilir… Sağlıklı bir iletişim nasıl olmalı?Dilin mi konuşuyor? Yoksa egon mu?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte değer konuların öne çıkıyor… Mesela en çok neye değer verirsin? Kalbine mi? Kalp kırmaktan bu yüzden mi korkuyorsun?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’ın sahnesinde sen varsın…  Senin evin değil midir zaten sahne? Sahneye çıkmak, alkışlanmak, sürekli birinin arkanı sıvazlaması ne çok hoşuna gidiyor?

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte kendini, içinden geçen duyguları, içinde biriktirdiğin kelimeleri daha rahat aktarabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün…  Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte arkadaşlarınla, dostlarınla daha fazla birlikte olma istediği hissedebilirsin. Ve bazı arkadaşlarınla da yol ayrımında bulunabilirsin..

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay birlikte kariyerini düşünebilirsin. Yöneticilerinden alkış almak, onların takdirini kazanmak, onaylanmak, güne özel güdülerin olabilir. Kendini daha fazla sahnede görmek isteyebilirsin.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte yeni bir işe başlamanın coşkusunu tadabilirsin… Yeni bir projenin başlangıcı sana iyi gelebilir.  

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay’la birlikte finans noktasından gönderiyor sana ışıklarını… Bakalım en çok neye harcıyorsun birikimlerini? Ya da birikim yapabiliyor musun?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay, eş durumunda gönderiyor sana ışıklarını… Sen zaten doğuştan seviyorsun sevmeyi, hayatı. Şimdi yine yeni bir şans var önünde. Neler başarabileceğini en iyi sen biliyorsun.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Yeni Ay… Yeni Ay sağlık göstergelerini aydınlatıyor… Belki de çok fazla çalıştığın içindir yaşadığın sırt ağrısı… Bu arada ekip arkadaşlarınla aran nasıl?