6 Ağustos 2021 Burç Yorumları

Bilmek… Bulmak… Olmak…

Her şeyin belli bir yönü vardır öyle değil mi? Gezegenler bile belli yörüngeden dönerler… Senin de bir yönün var… Gitmen gereken… Bunun için ne yapacaksın önce kendini, sonra haddini bileceksin… Ardından aradığını bulmak için yola çıkacaksın… Bileceksin… Bulacaksın… Peki, olacak mısın?

Bugün… Ay ev sahibi olduğu Yengeç Burcu’nda… Ay Yengeç Burcu’nda gezinirken, biz de merhametli olmayı, vefalı davranmayı, başkaları düşünmeyi öğrenebiliriz. Aile değerlerimiz üzerine düşünebilir, ailemize daha fazla vakit ayırmak isteyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmek senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün…  Senin için farklı bir gün… Bir yanda işin, öte yandan evin… Bir yanda kariyerin öte yanda ailen… İkisi arasında denge kurabilmek de senin görevin. Kolay gelsin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Sanal âlemden gerçek âleme dönmeye ne dersin? Gerçekler belki de senin bildiğin gibi değildir… Bazen kendini önyargılarına teslim ediyorsun… Ve gerçekleri görmekte zorlanıyorsun.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Belki biraz birikim iyi olabilir… Merhamet biriktirebilirsin… Vefa biriktirebilirsin… Düş gücü biriktirebilirsin… Dost biriktirebilirsin…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Ay, 28 gün önce başlattığı hareketini tamamladı ve başladığı yere geri döndü. En azından senin için. Şimdi tekrar başladığı yerden yeni bir döngüye hazırlanıyor. Yeni Ay zamanı senin için. Yeni hedeflere doğru yol alabilirsin. Bir hedefin var değil mi?

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Düşlerine güvenebilirsin. Zaten en güçlü yanın düşlerin değil mi? Hayal gücüne güven… Ve hayallerini hayata geçirebilmeyi de başarabilirsin yakın zamanda… Sana güvenim tam.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Takvime baktın değil mi? Hafta bitiyor… Yeterince çalışmanın ödülünü güzel bir sofra kurarak almaya ne dersin? Burnuna güzel bir yemek kokusu gelmiyor mu yoksa? Çok mu zaman oldu yemek pişirmeyeli?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Sakin kalmayı başarabilirsen kazanırsın… En azından uzun vadede… Evet, iş yükün fazla olabilir… Peki, sence neden bitmiyor işler bir türlü? Ertelediğin için olabilir mi?

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün…  Eğer, yurt dışıyla ilgili çalışmalar yapmak istiyorsan… Ya da sınır ötesi bir ticaret yapmak istiyorsan gerekli girişimleri başlatmak için verimli bir gün.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Kendini vergi makbuzları, fatura dekontları düzenlerken bulabilirsin. Ödemelerinle ilgilenirken bir de. Keşke hep kâr hanesi büyüse bilançonun öyle değil mi?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Ay sana diyor ki: “ Bırak, geride kalsın kaygıların, endişelerin. O bunu söyledi, bu öyle dedi. Bırak tüm bunları. Bak Dolunay ışığı gönderiyorum sana. Sen de bu hediyeyi tüm kalbinle kabul et.”

Kova ve Yükselen Kova

 Bugün… Sağlık konusu yaşamında daha öne çıkabilir. Sağlıklı yaşamak adına adım atmak isteyebilirsin… Ya da sağlık kontrollerine gitmek için değerlendirebilirsin bugünü.

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… “ Aşk”… Ne mutlu aşkı yaşayabilene… Ne mutlu aşkı bulabilene… Bugün… Senin içinde böyle biraz aşk arayışıyla geçen bir gün daha…