4 Ağustos 2021 Burç Yorumları

Artı Değer Kat Hayatına

Bir seven… Bir sevilen… İkisi birleşince ne olur… Tek bir “ aşk”… Aşk kelime olmaya başladı ne zamandır… Duygudan çıkıp… Gönülden çıkıp… Önce vazodaki çiçekleri yapaylaştırdık… Ardından duyguları… Yapaylaştı giderek merhamet, vefa… Ve aşk…

Bugün… Ay yolculuğuna İkizler Burcu’yla devam ediyor. Ay İkizler Burcu’nda seyrederken biz de, meraklı ve hızlı bir yapıya bürünebiliriz duygularımızda. Gizli bir şey kalmasın ister, her şeyi öğrenmek için çabalarız. Çok konuşabilir, bazen de dinlemeyi unutabiliriz. Oysaki hayat sustuklarından daha çok şey öğretir bize.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Kelimelerinin hızına yetişmekte zorlanabilirsin. Daha fazla kendini anlatmak isteyebilirsin. Ve bu arada sosyal medya hesaplarına biraz dikkat etmelisin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Cüzdanın nerede biliyor musun? Bence çok ortaya çıkarma cüzdanını, kredi kartlarını. Yoksa harcamanın önüne geçemeyebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Yeni bir ay senin için… Güneş’ine kavuşuyor Ay. Sana yeni fırsat sunuyor. Kendini yenilemek için, görüntünü değiştirmek için yeni fırsatlar var önünde… Mesela karakterin üzerine düşünebilirsin. Gerçekten olduğu gibi misin?

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Konuşan sen değilsin… Endişelerin… Ya öyle olsa, ya böyle yapsam… Gereksiz kuruntularla ziyan etme bu sıcak Ağustos güneşini…

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Belki arkadaşlarınla biraz zaman geçirmek hoşuna gidebilir. Arkadaşının bahçesinde kahve içmek yanında çikolatayla… İyi gelebilir sana.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Kariyerinle, mesleğinle daha çok ışık altında olabilirsin. İşinde hareketli olabilir, görev ve sorumluluklarını hızlı yapabilirsin. Sadece fazla konuşmanın tuzağına düşme. Ne deler bilirsin. Az laf, çok iş…

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün…  Uzun zamandır fırsat bulamadığın, elinin bir türlü gitmediği, sürekli ertelediğin işleri tamamlayabilmek için cesaret bulabilirsin. Cesaretini kırmayıp başlarsan çabuk bitirebilirsin işlerini.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Finansal tablolarını yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsin. Gözden kaçırdığın bir fatura varsa bugün gündeme gelebilir. Ya da sigorta gibi konularla uğraşabilirsin. Zor işler bunlar öyle değil mi?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Ay’ın 28 günlük hikâyesini tamamlıyorsun. Bir çeşit dolunay ışığı var üzerinde. İnsan en çok kendini karşısındakiyle tamamlar. Karşındaki ne gösteriyor sana? Çok mu konuşuyorsun? Meraklı mısın?  

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Çalışma arkadaşlarınla çene çalmaktan işlerini tamamlamakta zorluk çekebilirsin. Evet, paylaşmak güzel şey. Kahve molalarını daha da güzel… Ama her şeyin bir zamanı ve sınırı var, öyle değil mi?  

Kova ve Yükselen Kova

Bugün…  Yine sen yoksun… Yine bir başkası… Yine başkalarını düşünmekten kendine sıra gelmiyor… Bugün çocuğunla daha fazla ilgilenmek, ona destek olmak durumunda kalabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık

 Bugün… Evinde, yaşadığın yerle ilgili konular, durumlar hayatında öne çıkabilir. Herkes ne çok konuşuyor değil mi evde? Sen hariç.