29 Temmuz 2021 Burç Yorumları

Kolay gelsin

Yine yeni hedeflerin var kırmızı kalemle yazdığın… Yine içinde bir heyecan… Yeni şeyler öğrenme peşindesin… Durmak yakışmaz sana.

Bugün… Ay Koç Burcu’nda seyir halinde… Ay Koç Burcu’ndayken, duygularımızda, içgüdülerimizde bağımsızlık arayışında olabiliriz. Mücadele etmek, hırslı davranmak, acelecilik, parlayan duygular gün boyu bize eşlik edebilir. Belki de bu seyirle öğrenebiliriz bencil olmanın kötü yanlarını.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Tam senlik bir zaman… Tam senlik bir gün… Tam sana yakışır bir gün… Coşkulu, heyecanlı, mücadeleci ve lider… Tanıdık geldi değil mi sana? Tadını çıkar… Akreple yelkovan senden yana zira…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün…  Aslında gerçek kendini ortaya koymaktan çekiniyorsun… Düşünde her şeyi hemen tamamlıyorsun… İşleri ertelemiyorsun… Mücadeleden çekinmiyorsun… Ama işte düşünde düşlediklerinin peşine düşmekten kaçıyorsun…

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Hafta sonuna doğru yaklaşırken… Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin… Arkadaşlarınla bir arada olmak sana iyi gelecektir. Bu arada harcamalarına da biraz özen göstermeyi deneyebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… İş yaşamında hareketli saatler seni bekliyor olabilir. Aynı anda birçok işle ilgilenmek zorunda kalabilirsin… Ama üzülme başarırsın… Ne de olsa el çabukluğun en önemli maharetin…

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Kütüphane kartı vardı eskiden hatırlar mısın? Kütüphanede kitapların arasında geçen zaman en değerli zamandı… Şimdi her şey ekranda… Her şey bir tuşun ardında… Mavi ekran yok edebilir mi kâğıt kokusunu?  

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Sen seversin matematiği… Toplamayı, çıkarmayı, grafik hazırlamayı… Çünkü matematik asla yalan söylemez… Dürüsttür… Neyse eldeki veriler sana doğruyu sunar… Matematikte tıpkı senin gibi…  

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Belki de bir şeyleri geride bırakman gerekiyor… Belki de ilişkinle ilgili davranış şeklini değiştirmelisin… Belki de daha cesur ve kararlı olman gerekiyordur… Kararı sen ver.  

Akrep ve Yükselen Akrep

 Bugün… Haklısın, sağlık her şeydir… Beden sağlığı önemlidir tıpkı ruh sağlığımız gibi… Sen de beden sağlığına bu kadar önem verirken acaba zihnine mi odaklansan? Zihninin vesveselerinden yorulmadın mı?

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Aşk, sarmaşık kökeninden gelir… Sarıp sarmalanmaktır zira aşk… Sarıp sarmalanmak ister ama boğulmaktan korkar… Tıpkı senin gibi… Özgürlük ve sınırsızlık vazgeçilmezin… Tıpkı aşk gibi, öyle değil mi?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Evinle ilgili konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsin… Ev içi mücadele, ev içi liderlik savaşı… Sahi evde kimin sözü geçiyor?

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Hızlı okumalarla geçebilir… En çok neyi okumayı seviyorsun? Macera kitapları mı? Yoksa seyahat dergisi mi? Ya da kendini okumayı mı?  

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Finansal hayatına yeni bir bakış açısı getirmeye ne dersin? Bütçe kontrolü yapabilmek sana çok şey kazandırır… Bugün değilse, yarın…