İSTAR Araştırma & Eğitim’den Uluslararası Seminer: AB Projelerinde Nasıl Başarılı Olunur?

AB projeleri kapsamında akademisyenler İSTAR Araştırma ev sahipliğinde Daniel Weiss ile Dr. Kevser Çınar’ın konuşmacı koltuğunda yer aldığı “AB Projelerinde Nasıl Başarılı Olunur?” online seminerinde bir araya geliyor.

AB projeleri kapsamında tüm detayları öğrenmek isteyen araştırmacılar, 30 Temmuz 19.00’da moderatörlüğünü İSTAR Araştırma & Eğitim Kurucu Ortağı ve Kalitatif Yöntemler Takım Lideri Fırat Yılmaz’ın yaptığı ve Stichting Eduagility’nin Yöneticisi Daniel Weiss ile Necmettin Erbakan Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Anabilim Dalı’nda görev yapan Dr. Öğr. Üyesi Kevser Çınar’ın konuşmacı koltuğunda yer aldığı “AB Projelerinde Nasıl Başarılı Olunur?” online seminerinde bir araya geliyor!Akademisyenlerin ve lisansüstü öğrencilerin her ay merakla beklediği İSTAR Araştırma & Eğitim tarafından gerçekleştirilen ve ücretsiz olarak verilen seminer serisinin 4.’sünün detayları belli oldu. Düzenlenmesi planlanan “AB Projelerinde Nasıl Başarılı Olunur?” başlıklı seminer, 30 Temmuz 2021 saat 19.00’da İSTAR Araştırma & Eğitim Danışmanlık kurumunun ev sahipliğinde online olarak başlayacak. Seminer kapsamında daha yeşil bir Türkiye için etkinliğe katılan her 10 kişi adına bir fidan da bağışlanacak.Seminere ücretsiz olarak https://www.istardanismanlik.com/seminerkayit  adresi üzerinden kayıt olabilirsiniz. 

Her Seminer, Onlarca Fidan

Seminer kapsamında Fırat Yılmaz, daha yeşil bir Türkiye için etkinliğine katılan her 10 kişi adına bir fidan bağışlanacağını belirterek kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin güçlenerek devam ettiğini söyledi. Haziran ayında düzenlenen “Ölçek Geliştirme ve Uyarlama Süreçlerinde Yaşanan Problemler” semineri kapsamında #DahaYeşilBirTürkiyeİçin etkinlikte yer alan katılımcılar adına OGEM-VAK aracılığıyla 15 adet fidan bağışında bulunulduğunu mutlulukla paylaşan Yılmaz, her seminer, onlarca fidan kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında gelecek için nefes olmaya çalıştıklarını dile getirdi.

 Etkinlik Tarihi: 30 Temmuz 2021 | CumaEtkinlik Saati: 19.00 – 21.00Etkinlik Yeri: https://bit.ly/3wua7Aj