Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

24-25 Temmuz 2021 Burç Yorumları

Kalbinle düşün

Kulakların tıkalı… Gözünde perde… Yaşadıklarının nedenini anlayamıyorsun… Sorgulayamıyorsun üstelik… Yalnız kalmamak için mi görmezlikten geliyorsun? Biraz düşün istersen… Kalbinle düşün… Kalbine inenle fark et…

Bugün… Güneş Aslan Burcu’nda… Ay’da Kova Burcu’nda… İkisi de karşılıklı dolanıyorlar gökyüzünde… Ve bir dolunay ışığı gönderiyorlar bize. Biz de duygularımızda iyimserlik havasını yakalayabiliriz. Paylaşmaya açık olabiliriz. Bencillikten sıyrılabiliriz. Maddi değerlerin peşinde koşmaktan vazgeçebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

 Bugün… Dolunay… İdeallerini gerçeğe dönüştürmek için yoğun çabalar içinde olabilirsin. İdeali olmalı zaten her insanın öyle değil mi? Gerçekçi idealleri olunca, daha coşkuyla tutunuyor yaşam sarmalına.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… Dolunay…Biliyorsun zaman düz bir çizgide ilerlemez. Dairesel hızla ilerliyor zaman. İnsan başladığı yere geri dönüyor. Sen mantıklı ol, sağduyunu koru. Alternatiflerin olsun yaptığın planlara dair. Kendi yolunu kendin belirle tekâmül yolculuğunu rahat geçirebilmek için.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Dolunay… Yeni bir savaş başlatıyor gibisin. Fikirlerin için kıyasıya savaş. Ama yine temkinli olmakta fayda var. Hep senin fikirlerin doğru olacak değil. Başkalarını da dinleyebilmelisin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Dolunay… Elinde, avucunda ne varsa paylaşmaya hazır davranıyorsun. Ama işte sonra sen çekiyorsun sıkıntısını. Belki bugün eşinden kaynaklı yükseliş çizgisine geçebilir hesap bakiyen. Öğrendiklerini çabuk unutuyorsun.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Dolunay… Gölge yanının farkında mısın? Aslında kimde, neye kızdıysan sen de yok mu o potansiyeller? Mesela kibir… Sana “yürüyen ego” diyen hiç mi olmadı? Bazen, kendinle çelişiyorsun. Bazen, nerede, ne yapacağın öngörülemiyor.

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Dolunay… Eşitlik… Özellikle iş hayatında vazgeçilmezin. Tüm çalışma arkadaşlarına eşit davranışta bulunuyorsun. Haklarını korumaya çalışıyorsun. Yine de yanlış anlaşılmaların önüne geçemiyorsun.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Dolunay… Çocuklarla daha fazla zaman geçirebilirsin. Ya da çocukluk düşlerini hatırlayabilirsin. Çocuk zamanlarını hatırlamak iyi gelebilir sana. Tıpkı kalp atışını hissettiğin gibi.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Dolunay…Yine isyanlardasın. Evde tüm sorumluluk sana ait. Her iş senin omuzlarına yükleniyor. Her şeyi bilmek, yönetmek, yol göstermek zorunda bırakılıyorsun. Yine yalnızsın.

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Dolunay…Kitaplığını seviyorsun. Ama aldığın her kitabı, sıkılmadan, baştan sona okuyabiliyor musun? Yoksa ben bunları zaten biliyorum diyerek kapatıyor musun kapaklarını? Ya da bir türlü doyuramıyor musun öğrenme iştahını?

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Dolunay… En sevdiğin çantayı alıp alışveriş merkezinin yolunu tutabilirsin. Ama harcamalarına dikkat etmeyi unutma.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Dolunay…Bu zamana kadar kaç Dolunay yaşadın? Hesabın güçlü değil mi? Demem o ki, hayat hep yeni şanslar tanıyor sana, hepimize. Her gün, her an, her nefes yenilenme fırsatı veriyor. Hazır zaman varken fırsatları değerlendirmek için ne bekliyorsun?

Balık ve Yükselen Balık

Bugün… Dolunay…Gizlilik… Ne güzel gizliyorsun kendini. Aradığından sen bile bulamıyorsun, yüreğini, benliğini. Biraz daha açabilsen keşke kendini.