20 Temmuz 2021 Burç Yorumları

Bile bile

Bazen… Bile bile lades diyorsun… Aslında olmayacağını biliyorsun ama oldurmaya çalışıyorsun… Peki, ne kalıyor geride elinde bu kadar boş işlerle uğraştıktan sonra… Koca bir boşluk… Bu dünyaya boşlukta yaşamak için mi geldin? Yoksa boşlukları doldurmak için mi?

Bugün… Ay Yay Burcu’nda… Ay Yay Burcu’nda hoşgörü getirir, öğrenme arzusu getirir, özgürlük arayışı getirir, bilgi getirir. Bizde Ay Yay Burcu seyriyle birlikte, hayatımıza, duygularımıza hoşgörülü bakış açısı getirebilir, kendimizi öğrenmeye açabilir, kibrin tuzaklarından kaçmayı öğrenebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç

Bugün… Yenilik peşinde koşuyorsun yine… Hem koşu hem yenilik… Tam seni anlatan iki kelime… Yeni öğretiler… Yeni bilgiler… Bahçen her zamanki gibi… Umut ağacın yeşeriyor… Tıpkı kalbin gibi…

Boğa ve Yükselen Boğa

Bugün… En sevdiğin konulardan biriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Finans yani değerler… Önce kendine değer vermelisin. Sonra da değerlerine sahip çıkabilirsin. Eğer yatırım yapmak istersen bugün uygun olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bugün… Tamamlaman gereken eksiklerin seni meşgul edebilir. Eksik kalan duygular… Mesela hoşgörü… Mesela anlayış… Mesela iyimserlik… Bugün bir nevi dolunay ışığı yansıyor madem… Tamamlanman gerekenleri tamamla öyleyse…

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bugün… Çalışma arkadaşlarına karşı daha anlayışlı davranman gerekebilir. Sonuçta herkesin koşulları eşit. Senin cümlelerin kibir olarak anlaşılabilir. O yüzden dikkat etmelisin tümleçlerine.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bugün… Kendine yeni bir ajanda yap… Adı “ yaz ajandası” olsun istersen… Yapmak istediklerini planla renkli boya kalemlerinle… Gülümse… Odaklan… Değiştir…

Başak ve Yükselen Başak

Bugün… Eve dönmek güzel değil mi? Uzun tatilin ardından en güzeli… Kapıyı açıp evine kavuşmak… Gerçek huzur saklı değil mi pembe duvarlı evinde?

Terazi ve Yükselen Terazi

Bugün… Ne zamandır istediğin kitapları almak istemez misin? Kitap okumayı ne zamandır ihmal ediyorsun. Belki bugün kitaplarınla bir arada zaman geçirmek sana iyi gelebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bugün… Alışveriş zamanı… Almak istediklerini liste yapabilirsin. Mesela biraz sınırsızlık… Özgürlük… Alıp başını gitme isteği…

Yay ve Yükselen Yay

Bugün… Kendine yeni bir fırsat verebilirsin. Zaten sen seversin yeniye doğru ilerlemeyi… Maviyi… Özgürlüğü… Yeni başlangıçlar yapmak istersen harika zamanlar senin için.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bugün… Rüyalarından uyanma zamanı… Birçok rüya aslında bilinçaltının eseri… O yüzden gördüğün rüyalardan korkma. Bak uyandın artık, sabah oldu. Aydınlık bir sabah.

Kova ve Yükselen Kova

Bugün… Arkadaşlarınla zaman geçirmeye ne dersin? Zaten sen seversin arkadaşlarını. Arkadaşlarınla bir arada olmayı.

Balık ve Yükselen Balık

Zaten çok çalışıyorsun. Anlaşmazlıkları çözmek için uğraşıp duruyorsun. Her daim kazanman gereken bir davan var. Bugün yine iş yoğun. Biraz da kendine adil davransan ve dinlendirsen ruhunu.

Loading