19 Temmuz 2021 Burç Yorumları

İnanıyorum

Gün bitince… Lacivert mavisi kaplayınca pencerenin önünü… Kendinle yüzleşmelerin başlayınca günlüğünü eline aldığında… Kendi dünyanın en özel anıdır belki de… Hayallerini, hayal kırıklıklarını, kızgınlıklarını, sevinçlerini, öfke nöbetlerini yazdığın kalıcı hafıza satırlarındır… Ve yeniden okuduğunda geçtiğin yolları daha net görebilirsin… Niyetlerinin nasıl şekillendiğini de… Ve elbette inançlarının…

Bugün… İnanç, bolluk, bereket, şans gezegeni Jüpiter yönettiği Balık Burcu’nda geri hareketine başlıyor… Her geri dönüş bir şanstır aslında… Bizler de bu etkiyle kaçırdığımız fırsatları yeniden ele alabiliriz. Kendimizle içsel bir yolculuğa başlayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Bu yeni hareketin etkisiyle, kaygılarınla, korkularınla, bilinçaltının tuzaklarıyla yeniden karşılaşabilirsin. İnanç değerlerini sorgulayabilirsin. Bu arada nefsinin tuzaklarını düşme.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bu yeni hareketin etkisiyle, umutlarının, hayallerinin üzerinden yeniden geçebilirsin. Maaşınla ilgili hasıraltı ettiğin konular, ertelediğin konuşmalar yeniden karşına çıkabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu yeni hareketin etkisiyle, kariyerinle ilgili konu başlıklarında kendini yeniden sorgulayabilirsin. Kariyer hedefindeki eksikliklerle ilgili kendini sınayabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu yeni hareketin etkisiyle, eğitimle ilgili kaçırdığın fırsatları yeniden gözden geçirebilirsin. Yurt dışında çalışma olanaklarını araştırabilir ya da yurt dışıyla ilgili çalışmalarını erteleyebilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bu yeni hareketin etkisiyle, finansal anlamda yaşadıklarını yeniden gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsin. Ödemekten kaçındığın ya da gözünden kaçan ödemeler yeniden gündemine gelebilir.

Başak ve Yükselen Başak: Bu yeni hareketin etkisiyle, evliliğinle ilgili ya evlilik kararınla ilgili kaçırdığın fırsatlarla yüzleşebilirsin. İlişkinle ilgili konularda sorgulamaları arttırabilir, sorunları çözmek için girişimlerde bulunabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi: Bu yeni hareketin etkisiyle, sağlığınla ilgili göz ardı ettiğin konularla yeniden yüzleşebilirsin. Bu dönemde sinir sistemine her zamankinden daha çok önem vermelisin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bu yeni hareketin etkisiyle, çocuklarınla ilgili daha önce önemsemediğin, görmediğin konular gündemine gelebilir. Gönül işlerine bir şans daha vermek isteyebilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Bu yeni hareketin etkisiyle, ailenle daha önce çözümlenmemiş geçmiş konular yeniden gündemine gelebilir. Ev alma ya da taşınma kararlarını yeniden gözden geçirebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bu yeni hareketin etkisiyle, kendine, kullandığın dile, fikirlerine ait geri dönüşler yaşayabilirsin. Düşüncelerini sorgulayabilirsin, daha içsel faaliyetlerde bulunabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova: Bu yeni hareketin etkisiyle, finansal konularını yeniden gözden geçirebilirsin. Harcamalarınla ilgili kafa karşılıklarının ve dalgınlıklarının sebebini sorgulayabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık: Bu yeni döngünün etkisiyle, kendine daha fazla yönelebilirsin. Mesela niyet edip bir türlü başlayamadığın spora başlayabilir, aldığın kilolarla vedalaşabilirsin.

Loading