EGİKAD üyesi Emine Okçu’dan yeni bir lezzet durağı

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD), Hiltown Karşıyaka AVM’de yeni hizmete giren üyeleri Emine Okçu’nun ortağı olduğu Mr. Gürkan Steakhouse’de aylık toplantılarını gerçekleştirdiler.

EGİKAD üyeleri, uzun bir aradan sonra hep birlikte ilk kez bir araya gelmenin mutluluğunu yaşarken, derneğe yeni üye olan iş kadınlarına da rozetleri takıldı.

Toplantının açılışında konuşan EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Pınar Kılıç, aylar sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşadıklarını belirtirken, üyeleri Emine Okçu’nun kente kazandırdığı yeni bir lezzet durağının da İzmirlilere hayırlı olmasını diledi.

İzmir’e yeni bir marka ve mekan

Pandemi dönemindeki yasaklardan en çok etkilenen ve birçoğu ne yazık ki kapanan lokanta ve restoran sektöründe üyeleri Emine Okçu’nun büyük bir cesaret göstererek yeni bir yatırımla bu mekanı İzmir’e kazandırdığını açıklayan Kılıç, “Biz de bu cesur kararı kutlamak istedik. Aylık üye toplantımızı burada yaparak, üyelerimizin bu mekanı tanımasını ve bundan sonra da yemeklerini güzel bir mekanda yemelerini arzuladık. Üyemiz Emine Okçu’yu tebrik ediyorum. Etin jönü olarak Türkiye’de güvenilir ve sağlam bir marka haline gelen Gürkan Şef yeni markasıyla İzmir’e de bu şekilde gelmiş oldu. İzmir’e böyle bir mekan kazandıran Okçu’ya derneğim ve İzmirliler adına teşekkür ediyorum” dedi.

Gürkan Şef’ten özel lezzetler

EGİKAD üyesi Emine Okçu da yeni açılan mekanında EGİKAD üyelerini ağırlamaktan çok mutlu olduğunu belirterek, kendisinin de yeni üyesi olduğu dernek üyelerine teşekkür etti. Gürkan Şef ile birlikte İzmir’e bu mekanı kazandırdıklarını anlatan Okçu, “2014 yılından itibaren tüm dünyada başarısını ispatlayan Gürkan Topçu, aynı zamanda dünya mutfağına da hakim. Steakhouse deyince akla gelen ilk isimlerden olan Gürkan Şef vizyonu, kalitesi ve duruşu ile farklı bir marka. Yurt dışında gastronomi eğitimi alan Gürkan Topçu bu mekanın tasarımından, uygulanmasına kadar her detayıyla birebir ilgilendi.  Gürkan Şef tüm tüketici gruplara hitap eden, sade, yenilikçi bir anlayışa sahip. Bütün İzmirlileri mekanımızdaki özel lezzetleri tatmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Toplantıda EGİKAD üyeleri hasret giderirken, derneğe yeni üye olan iş kadınlarına da Yönetim Kurulu üyeleri rozetlerini taktı. 

Loading