Boyalık Beach Otel’in 8. yıl gururu

Çeşme’nin en önemli turizm tesislerinden biri olarak Türk turizmine hizmet veren Boyalık Beach Hotel, 8. kuruluş yıldönümünü çalışanlarıyla birlikte kutladı.

2013 Yılından bu yana Özkardeş Ailesine ait Viltur A.Ş tarafından işletilen Boyalık Beach Otel’in kuruluş yıldönümü pastasını çalışanlar ve birim müdürleri hep birlikte kesti. Misafirlerini yaz kış sağlıklı ve güvenli bir ortamda ağırlamaktan mutlu olduklarını dile getiren Boyalık Beach Otel Genel Müdürü Orhan Belge, 8. Yılımızı da çalışanlarımız ile birlikte kutlamanın ayrı bir onurunu yaşadıklarını söyledi.

Sağlıklı ve huzurlu tatil

Halen yaşadıkları pandemi sürecinde kendilerini yeni döneme çabuk uyum sağlayarak daha da geliştirdiklerini açıklayan Belge, “Bu dönemde Güvenli Turizm Sertifikası ve Turuncu Çember belgesini aldık. Misafirlerimizi her yıl olduğu gibi bu yılda sağlıklı ve güvenli bir ortamda huzur içinde ağırlayacağız. Hem ülkemizde hem de dünyada insanlar artık çok sıkıldı. Bu sıkıntılarını atmak için de tek ihtiyaçları tatil. O da bizim işimiz. Biz bir takımız çünkü. Bu sene çok güzel bir yaz geçirmemizi ve yüzümüzdeki maskelerden kurtulmayı diliyorum” diye konuştu.

“Misafirlerimizi bekliyoruz”

Boyalık Beach Hotel Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, pandemiden tüm turizm sektörünün olumsuz etkilendiğini ancak aşılama ile bu büyük sorunun geride kalacağına inandığını söyledi. Kendilerinin de yaz tatili için tüm hazırlıklarını tamamlayarak sezona girdiklerini ifade eden Belge, “Küresel anlamda yaşanan tüm sıkıntılara rağmen umudumuzu hiç kaybetmedik. Değişen şartlara en hızlı uyum sağlayan bir tesis olarak bu süreçte maksimum güvenlikle misafirlerimizi ağırladık, ağırlamaya devam ediyoruz. Yaz sezonu hazırlıklarımızı ise tamamladık, pandemi kısıtlamalarından bunalan misafirlerimize hem eğlenceli hem huzurlu aynı zamanda da güvenli bir tatil yaşatmak istiyoruz” dedi.

‘‘Yaz Kasım’a kadar sürecek”

Turizm sektörünün bu süreçte büyük güç kaybettiğini anlatan Belge, “Aşılama elbette ki önemli. Turizm çalışanlarının büyük çoğunluğunun Temmuz ortasına kadar aşılanacağını düşünüyorum. Turizm sektörü Türkiye için çok önemli. Bu nedenle devletimiz sektöre büyük önem veriyor. Bu konuda çok hassas çalışılıyor. Yaz sezonunun bu sene Kasım ayına kadar süreceğini düşünüyoruz” diye konuştu. 

Loading