Büyük Altay’a Büyük Sponsorluk

Yeni sezonda Süper Lig'de İzmir'i temsil edecek takımlardan Altay Spor Kulübü ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi arasında sağlık sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Anlaşmanın imza töreni İEÜ Medical Park Hastanesi’nde düzenlendi. Törene,  İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zafer Beken, Genel Müdürü Veysi Kubba, Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, hastane ve Altay yönetimi katıldı.

Sponsorluk kapsamında 2021-2022 sezonu boyunca Altay Spor Kulübü Futbol Takımı ve teknik heyetin sağlık kontrolleri İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi tarafından sağlanacak. Ayrıca sağlık sponsorluğu kapsamında, Altay Spor Kulübü taraftarlarına da sağlık hizmetlerinde indirim uygulanacak.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi olarak kurulduğu yıldan bu yana spora her zaman destek vermenin en önemli misyonlarından bir tanesi olduğunu söyleyen Kubba, “Bizler, bu sene İzmir’imizi Süper Lig’de temsil edecek Altay Spor Kulübü’ne sağlık sponsoru olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Büyük Altay’ın, bu heyecanı ve bizlerin de desteği ile bu sene Süper Lig’de başarılı olacağına inancım tamdır. İEÜ Medical Park Hastanesi olarak tüm sağlık ihtiyaçlarınızda sizlerin yanınızdayız. En modern teknolojinin kullanıldığı sağlık alt yapımızla ve güçlü hekim kadromuzla sporcularımızın ve teknik heyetimizin sağlığı emin ellerde olacaktır. Bu sene teknolojik alt yapımıza 72 milyon TL yatırım yaptık. Yapay zeka destekli 3 Tesla MR’ı hastanemize kazandırdık. Sporcularımıza en gelişmiş cihazlar ve uzman hekim kadromuzla hizmet vereceğiz. 1914 yılında kurulan ve gerçekleştirdiği ilkler ile Türk sporuna ayna tutan Altay Spor Kulübü gibi büyük bir camiaya sponsor olmaktan çok mutluyuz. Bu birlikteliğin 10. Yılımızda başta güzel İzmir’imiz olmak üzere her iki tarafa da hayırlı olacağına inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

“Sağlığımız Güvende”

Güzel iş birliği ve ev sahipliği için İEÜ Medical Park Hastanesi’ne teşekkürlerini ileten  Altay Spor Kulübü Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ise, “İzmir’imize ilkleri yaşatan güzide sağlık kurumlarından İEÜ Medical Park Hastanesi ile iş birliği yapmak bizler için büyük gurur. Her şeyin başı sağlık dediğimiz bugünlerde böyle bir profesyonel sağlık ekibi ile beraber yol almaktan dolayı çok mutluyuz ve artık kendimizi sağlık konusunda daha güvende hissediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu sağlık sponsorluğunun, iş birliğimizin sadece bir parçası olarak görüyorum. Umarım ilerleyen süreçte daha güzel iş birliklerine imza atar, şehrimizi en güzel şekilde temsil ederiz. Yönetimimizle birlikte 5 yılda yaptığımız hizmetler sonucu İzmir’i Süper Lig’de temsil edeceğiz. Bu zorlu maratonda birbirimize destek olmamız gerekiyor. Bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen Kubba Ailesi’ne teşekkür ediyor ve ilk sponsorluk anlaşmasını İEÜ Medical Park Hastanesi ile yapmanın gururunu yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.