Soğuk Lipoliz Mucizesi ile Bölgesel İncelme Zamanı

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Öncelikle belirtelim ki, ülkemizde soğuk lipoliz olarak bilinen bu teknoloji, dünya genelinde daha doğrusu global olarak birçok farklı isimle anılmaktadır. Bilindiği üzere bu teknoloji bölgesel incelme elde etmenizi sağlıyor ve bunu ise yağları parçalayarak yapıyor. Bugün sizde yıllar boyunca kurtulamadığınız yağlardan bu sayede gitmiş olacak ve bedeniniz için harika bir bakımı da yapmış olacaksınız.

En önemli avantajlarının başında acısız ve ağrısız bir yağ yakma işlemi olduğunu söyleyelim. Daha doğrusu soğuk işlem sırasında bir soğukluk hissedeceğiniz gibi, yağlara uygulanan bu işlem sizin ciddi anlamda vücudunuzda birikmiş yağların bu sayede parçalanmasını ve vücudunuzdan dışarı atılmasını sağlayacak.

Üstelik diğer uygulamalara nazaran hem tek seansta işlem yapılıyor olması ve hem de ciddi anlamda incelme sağladığı için tercih edilmektedir. Soğuk lipoliz sayesinde 45-60 dakika arasında yapılacak olan uygulamanın getirisi olarak burada birikmiş olan yağlar belirli bir sürede vücudunuzdan lenf drenaj sistemi üzerinden atılmış olacak.

Eğer beliniz ciddi anlamda kalınsa ve siz burada tekrardan bir işlem yapmak istiyorsanız, ilk olarak doktorunuza başvurmalı ve onay almanız durumunda ise 1 aylık süre sonrasında yeniden soğuk lipoliz yaptırmalısınız. Yani doktorunuzun onayı olması durumunda 1 ayda 1 kere yaptırabilirsiniz. Tabii ki fazlası zarar olacağı için, bu mucize normal şartlarda sadece bir kere yapılmaktadır.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Ne yaparsa yapsın vücudunda incelme olmayanlar bu uygulamayı yapmaktadır. Öncelikle şunu belirtelim, bazı bedenlerde ne yaparsanız yapın incelme olmamaktadır. Çünkü hem vücut yapısı ve hem de birikmiş yağlar nedeniyle yapmış olduğunuz diyet farklı bölgelerde zayıflama olmasını sağlayacaktır. Kadınlar tabii ki daha fazla tercih ediyor olmakla birlikte, erkeklerde göbek bölgesi için sıklıkla tercih etmektedir.

Kadınlar da ise kol, bacak, kalça, bel ve basen bölgesi ile tabii ki bitmek tükenmek bilmeyen göbek bölgesinde ki yağlar, bu yöntem ile parçalanarak vücuttan dışarı atılmaktadır. Sonuç olarak rahatlıkla kadınlar ve erkekler tarafından tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Kadınlar için bu durum daha büyük önem arz ettiği için, tam bir kurtuluş olarak karşımıza çıktığını da söyleyelim.

Soğuk lipoliz uygun olan herkes tarafından yapılmaktadır. Ancak çok az yağı olanlara daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor. Bunun yanı sıra 18 yaş altında bulunan kişilere de uygulanması doktor onayı ile yapılmaktadır. Özellikle hamilelerde soğuk lipoliz veya herhangi işlemlerin hiç biri yapılmamalıdır. Ancak gebelik yeni başladıysa, gene kontrollü bir şekilde yapılabilir. Şunu da bilmelisiniz ki, bu uygulama sayesinde kaslarınızda ciddi anlamda çalışacağı için, sağlıklı bir cilde sahip olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Soğuk Lipoliz Nerede Yaptırılır?

Bu uygulama zayıflama için değil, sadece birikmiş olan yağların parçalanması için yapılmaktadır. Lokal olarak vücudun belirli bölgelerinde yağlar birikeceği için, bu birikmelere karşın yapılacak olan soğuk lipoliz işlemi, dondurma işlemi ile yağların parçalanmasını sağlamaktadır. Ancak gene de ciddi bir enerji harcandığı için, vücudun diğer bölgelerinde ki yağlar da parçalanmaya başlıyor ve haliyle belirli bir kilo kaybı da yağlar üzerinde oluşuyor.

Öncelikli olarak bu tür uygulamalar çeşitli yerlerde yapılabiliyor. Burada doğru kararı sizin vermeniz gerekiyor. Güzellik alanında eğitim almış olması ve kliniğin Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olması durumunda, rahatlıkla soğuk lipoliz yaptırabilirsiniz. Tek seans olan bu işlemde soğuk lipoliz ücretleri kullanılan başlık ve yapılacak işleme göre değişmektedir. Ortalama 45 dakika ile maksimum 60 dakika sürmektedir. Bu sürede yağlar ciddi oranda parçalanarak incelme başlanır. Üstelik uygulama biter bitmez inceleme görüneceği gibi, ayrıca sürecin tamamlanması ise 3 ila 6 ayı bulmaktadır. Tabii ki bu sürenin dolmasının ardından yeniden soğuk lipoliz yaptırabilirsiniz.  

Soğuk Lipolizin Diğerlerine Göre Farkı Nedir

Dünyada ki her kadının yıllar boyunca incelmek için birçok farklı denemelerde bulunmaları ve bu denemeler ile birlikte, istediklerini bir türlü elde edememelerinden dolayı, günümüz de kullanılan soğuk lipoliz sayesinde, ciddi anlamda incelmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Tam bir mucize olarak karşımıza çıkan ve kadınların sıklıklı tercih etmeye başladığı ve hatta tek alternatif olarak görünmeye başlayan lipoliz sayesinde, yıllarca birikmiş yağların tamamından hızlı bir şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Sadece 2 ve 4 hafta gibi kısa sürece ciddi bir incelme olacağı için, Türkiye’nin en iyi güzellik merkezleri ile sizde birikmiş lokal yağların tamamından kurtulabilirsiniz. Son yıllarda teknoloji ile birlikte birçok kişinin soğuk lipoliz tercih etmeye başlaması ve tabii ki acısız bir şekilde yağlardan kurtulacağınız için, artık her anlamda avantajı da yaşamış olacaksınız. Bu mucizeye karşın soğuk lipoliz fiyatları da uygun olmasından dolayı, sizde vakit kaybetmeden incelmek için gerekli tedaviye başlayabilirsiniz.

Soğuk lipoliz uygulamasında kullanılan başlık, deri altına nüfuz ederek soğutma işlemi yapıyor ve bu da yağların donmasını sağlıyor. Cihazın başlığı oldukça geniş olduğu için iki başlık farklı noktalara ya da bel çevresine sağ ve soldan bağlanarak, incelme daha etkin bir hale geliyor.

Soğuk Lipoliz Nerelere Uygulanır?

Bel, kalça, basen, bacak bölgelerine uygulanan soğuk lipoliz, çift başlıktan oluşuyor. Bu başlıklar ise uygulanacak bölgeye göre kullanılıyor. Ayrıca bacak bölgesinin veya kollarda ki yağları da parçaladığı için, her kola, bacağa bir başlık takılarak işlem yapılabilir. Seans süresi ise tam olarak 45-60 dakika aralığında sürmektedir. Tabii ki yağın az olduğu bölümlerde bu süre kısalabilir ama yapın fazla olması süreyi uzatmaz.

Cihaz başlığı işlem anında soğutma işlemi yaptığı için, sadece ilk 5-10 dakika bir soğukluk hissedeceksiniz. Ancak sonrasında bu soğukluk ortadan kalkacağı gibi, ayrıca bir masaj etkisi ile harika bir deneyim yaşayarak, incelmenin keyfini sürmüş olacaksınız. Bu yöntemle yıllardır kurtulamadığınız yağlardan kurtulacak ve yağların büyük bir bölümünün vücudunuzdan atılması sonucunda, artık incelmiş olacaksınız.

Kalçalarınızın daha biçimli olması, belinizin daha ince olması, göbeğinizin kalmaması ve tabii ki bacağınızda ki yağların da parçalanması ile birlikte, cildiniz ciddi manada güzelleşmeye başlayacak ve bunu tam anlamıyla hissetmiş olacaksınız. Tüm vücut bölgeleri için uygulaması mümkün olmakla birlikte, her bölge için sırasıyla uygulama yaptırabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz İle İncelmeye Başlayın

Uygulama sırasında kullanılan soğuk lipoliz yöntemi cihazın etkinliğini azaltmadığı gibi tam tersi verimli performansı ile seans süresi boyunca tam kapsamlı olarak çalışıp, yağların parçalanması sağlanmaktadır. Durum bölge olunca da öncelikle göbeğinizi, sonrasında belinizi, sonrasında kalça ve bacaklarınızı inceleterek, sadece 4 farklı seans ile incelebilirsiniz.

Üstelik bu incelmeler sayesinde vücudunuzda birikmiş olan yağlardan da kurtularak, kilo da verme şansına sahip olacaksınız. Zaten uygulama sonrasında diyet yapılması, spor yapılması öneriler arasında yer almaktadır. Hiç olmadı yağlı yemeklerden uzak durmak ve yürüyüşe çıkmak, sizin incelmenizi sağlayacak ve hızlandıracaktır.

Soğuk lipoliz uygulaması, 18 yaşını bitirmiş her birey için ciddi bir sağlık sorunu olmaması kaydıyla yapılabiliyor. Uygulama hem erkek hem de kadınlar için konforlu ve güvenilir bir şekilde yapıldığından dolayı ve soğuk lipoliz fiyatları da uygun olması nedeniyle tercih edilmektedir. Erkeklerde, bazı bölgelerde bulunan az yağlar için bu yöntem tercih edilmese de başta göbek olmak üzere, bacaklar için ya da kollar için de tercih edilmektedir.

Tüm cilt yapılarına uygulanabilen soğuk lipoliz tekniği geçici yöntemlerle zaman kaybedilmemesi açısından da fayda sağlıyor. Uygulama sonrasında yağlanmayı engellemeniz durumunda, kalıcılığını da arttırmış olacaksınız. Ancak yeniden lipoliz işlemini yıllık düzenli olarak yaptırarak bu süreçte almış olduğunuz yağları parçalayarak vücudunuzdan atabilirsiniz.

Yaz Gelmeden Soğuk Lipoliz Yaptırın

Yaz gelmeden incelmek istiyorsanız eğer, bunun için imkanları kullanmaya başlayın ve soğuk lipoliz ile harika bir cilde sahip olun. Tabii ki yakılan yağlar sonucunda çeşitli kırışıklıklar ve sarkmalar olabilir. Güzellik merkezleri sayesinde bunlardan da kurtulabilir ve farklı uygulamalar ile birlikte, artık cildinize hak ettiğini en güzel şekilde sağlayabilirsiniz.

Doğumdan sonra, emzirme süresi içerisinde olanlar için soğuk lipoliz tedavisi uygun bir zaman olarak karşımıza çıkıyor. Sizde bu dönem içerisindeyseniz eğer, soğuk lipoliz yaptırarak, almış olduğunuz kilolardan dolayı oluşan yağlardan kurtulabilirsiniz.