Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Atergrup 23 Yıllık Deneyimini Ater Tower İle Taçlandırıyor

15.5.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

1995 yılında kurulan ve Atersan markasıyla inşaat, enerji, gayrimenkul ve yapı malzemeleri sektörlerindeki tüm markalarını ortak bir çatı altında toplayan Atergrup, yeni projeleriyle sektördeki büyümesini sürdürüyor.

İzmir’in yeni kent merkezi Bayraklı’da Nisan 2017 tarihinde Atergrup tarafından satın alındıktan sonra bir yıl gibi kısa süre içinde yaşama geçirilen Ater Tower'da yaşam bu ay başlıyor.


Atergrup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Ceylan, Atergrup’un inşaat sektöründeki 23 yıllık deneyiminin aktarıldığı bu projenin benzerlerinden farklı olduğunu dile getirdi.


YAŞAM BU AY BAŞLIYOR


Proje hakkında bilgi veren Volkan Ceylan, “Biz bu projeyi yaklaşık bir yıl önce kaba inşaattan satın alarak aslında çok yoğun bir sürece merhaba demiş olduk. Konumunu, mimari yapısını ve kentimizin gelecek planlarını incelediğimizde her anlamda eşsiz bir projenin sorumluluğunu üstlendiğimizi daha ilk günden anladık ve bu sorumluluğun bilincinde olup ciddiyetle çalışmaya başladık. Ardı ardına yaptığımız toplantılarla nasıl fark yaratabileceğimizin ve kule sahiplerimizi nasıl mutlu edebileceğimizin yollarını aradık. Bugün, yaptığımız toplantıların, beyin fırtınalarının ve fikir istişarelerinin sonuç verdiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Çok doğru noktalara dikkat çekmiş olmalıyız ki şu an kulemizin % 60’ının satışını tamamladık ve tam 80 ofisin tapusunu kule sahiplerimize teslim ettik” diye konuştu.


Ater Tower’da, yaşamın bu ay içinde başlayacağı bilgisini de veren Ceylan, projede yatırımcıları hem sosyal, hem de profesyonel hayatta destekleyecek birçok ayrıcalık bulunduğunu da sözlerine ekledi.


İZMİR’İN PENCERELERİ AÇILABİLEN İLK KULESİ


“Öncelikle tercihini Ater Tower’dan yana kullanacak olan yatırımcıların sadece bir ofis değil, bir kule satın aldıklarını bilmelerini istiyoruz” diyen Atergrup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Ceylan, Ater Tower'ın adeta nefes alan, çalışan ve misafirlerini ileriye taşımak için işleyen bir iş makinesi olduğunu kaydetti.


Projenin mimarisi kadar sunduğu olanaklarıyla dikkat çektiğini dile getiren Ceylan sözlerini şöyle sürdürdü: “Kulemizin her katında sosyal alanlar ve gökyüzü bahçeleri bulunuyor. İş hayatının yoğun temposunda nefes almak isteyenleri de unutmayan, İzmir’in pencereleri açılabilen ilk kulesi hangisi derseniz, bu sorunun da cevabı Ater Tower olacaktır. Ayrıca İzmir’in eşsiz manzarasıyla aranızdaki perdeleri kaldıran ve neredeyse tüm ofisleri deniz gören ilk kule olan Ater Tower’ın her katında ve her ofisinde bulunan “güneş kırıcı paneller” ile yatırımcılarımız günün her saati manzaranın keyfini doyasıya çıkarabilecekler. Fitness merkezi, son teknoloji toplantı salonları, 3 katlı otoparkı ve şık restoranlarıyla iş hayatının keyfini sürecek olan kule sahiplerimizi, sosyal hayatın dışında, profesyonel dünyada da destekleyecek birçok eşsiz ayrıcalığa sahibiz”
DEPREM VE RÜZGARA DAYANIKLI


Ater Tower, depreme maksimum dayanıklılığıyla yatırımcılarını hayatın öngörülemeyen sorunlarında da güvence altına almak için özenle tasarlandı. Buna ek olarak dış cephe işleri Atergrup tarafından yapılan Socar Enerji merkez binasında uygulanan rüzgar testleri, aynı titizlik ve ciddiyet ile Ater Tower’da da uygulandı. Ater Tower, bu testten de tam not almayı başardı. Kişiye özel vale hizmeti ve kule sakinlerinin konuklarını havaalanında karşılayıp ofislerine kadar eşlik edecek ekipler ile birlikte, saymakla bitmeyecek ayrıcalıklar, İzmir’in en işlevsel kulesinde yatırımcılarını bekliyor.


ATER GRUP HAKKINDA...


Kurulduğu ilk günden itibaren altına imzasını attığı tüm projelerde iş ortaklarına karşı sorumluluklarının farkında olan Atergrup, 2006 yılında dünya devlerinin distribütörlüğünü yürütmeye başladı. Ticareti, pusulası güven olan bir gemi olarak gören ve bünyesinde bulundurduğu Atersan Yapı Çözümleri, Ater Enerji, Ater Store, Ater İnşaat, şirketlerini 2012 yılında, Reanka Gayrimenkul şirketini de 2017 yılında tek bir çatı altında toplayan Atergrup; bugün 70 çalışanı, 23 yıllık deneyimi, 20 milyon metrekare genişliğe sahip referans uygulamaları ve 9 bin metrekare alana kurulu tesisiyle yarınlara güvenle bakmaya ve geleceği prestijle inşa etmeye devam ediyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Başbakanlık Toplu Konut İdaresinin (TOKİ) borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlediği yüzde 20 indirim kampanyasına b...

Türkiye ve KKTC’de 50 yıldır özgün projeler gerçekleştiren Barış İnşaat tarafından Ankara’da inşa edilen İncek BellaPais Konutları, Başkent’te Akdeniz havası estirecek.

İzmir'deki konut arzının önemli bir bölümünü sağlayan Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Şener Avcı, Başbakan Binali Yıldırım'ın çağrısı ile bankaların konut faizleri...

İnşaat sektöründeki 40 yıllık tecrübesiyle bugüne kadar İzmir'de yaklaşık 1200 konut hayata geçiren Koç İnşaat, Gaziemir'deki "Mia Life" ve "Stüdyo Mia" Menderes'deki...

Sektörde 11 yılı geride bırakan DRC Grup'un Bornova Ağaçlıyol'daki Coordinat Bornova adlı öğrenci dostu projesinde yaşam başladı.

İzmir'in yeni raylı sistemleri konut fiyatlarında yükselmeye neden oldu Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, metro ile İzmir'de gayrimenkul sektörünün yükseldiğini ar...

İzmir'de pek çok başarılı projeye imza atan Cabbaroğlu ve Boran Emlak ortak girişimi ile kurulan Forbest Yapı, Sarnıç, Alaçatı ve Gaziemir projelerinden sonra Görece’d...

Website Security Test