Kuzeyşehir Türkiye'nin En İyi Konut Projesi Seçildi

4.12.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yücesoy Mühendislik'in Menemen'de yapımını sürdürdüğü projesi Kuzeyşehir, İstanbulda gerçekleştirilen Sign Of The City Awards 2017'de 'En İyi Çok Katlı Konut Projesi' ödülünü aldı.

İzmirli bir firma olarak En İyi Çok Katlı Konut Projesi'ni kazanmaktan ötürü gurur duyduklarını belirten Yücesoy Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Cem Yücesoy, İzmir'in adını ulusal bir yarışmada duyurmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

 

Başarının bir ekip işi olduğunu ve Kuzeyşehir projesinde ayrıntılara çok önem verdiklerini söyleyen Yücesoy, doğru lokasyonda kaliteli konutlar üretmek için çalıştıklarını dile getirdi.

 

Projenin güçlü rakipleri arasında ödüle layık görülmesinin şirketin vizyonunun ne kadar doğru olduğunu ispat ettiğini söyleyen Cem Yücesoy, gerek sosyal donatıları, gerekse de inşaat kalitesi ve yeşil alanları ile İzmir’e yeni bir ufuk yarattığını belirtti.

 

 

5 BİN KONUT ÜRETİLECEK

 

Kuzeyşehir’in 2. etabını yeni yılın ilk günlerinde lansmana sunmayı planladıklarını kaydeden Cem Yücesoy, Menemen bölgesinin inşaat sektörü açısından önemli bir potansiyel taşıdığına dikkat çekti. Cem Yücesoy , “Kuzeyşehir 1'in ardından Kuzeyşehir 2 ve 3 projelerimiz hayata geçirilecek. Sadece Kuzeyşehir Bölgesindeki kendi projelerimizde 1000 konuta ulaşarak yeni bir şehir yaratma hayalini gerçeğe dönüştüreceğiz" dedi..

 

MAVİŞEHİR’E 10 DAKİKA MESAFEDE MAVİŞEHİR’İN 4'te 1 FİYATINA

 

Yücesoy Kuzeyşehir'in İzmir’in en avantajlı noktalarından biri olduğunu vurgulayan Yücesoy, Mavişehir’e 10 dakikalık mesafede olan Kuzeyşehir'in Mavişehirdeki emsal dairelerin 4 de1 fiyata alıcısına ulaştığını, nitelikli konutun herkesin hakkı olduğunu ve bunun yeni bir yaşam hayal eden aileler için büyük bir fırsat olduğunu belirtti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir’in prestij ikonu ARYOM KORU bir farklılık daha yaratarak, sanal örnek daireler yerine bizzat hazırladığı gerçek yeni nesil evlerinde İtalyan ezgili dekorasyon pa...

Ege-Koop ev sahibi olmak isteyenlere altın fırsat sundu. 190 konutluk Gedizkent Projesi’ndeki son 15 konut 215 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.