Güvenilir ve ucuz kırtasiye alışverişinin adresi Migros

12.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Migros, her öğrencinin yıl boyu tüm ihtiyaçlarını karşılayacak tam 1.045 çeşit kırtasiye ürününü satışa sundu. Sadece Migros için üretilen, lisanslı özel ürünler  en uygun fiyatlarla çocukları karşılarken, 16 - 18 Eylül tarihleri arasında Migros mağazalarından 60 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Pavv Okul Çantası, Ark Okul Seti veya Pritt Boyama Seti’ni sadece 7 TL’ye, 19 Eylül tarihinde lisanslı mataları ve fotokopi kağıdını yalnızca 1 TL’ye, 20 Eylül’de ise Toshiba marka 16 GB’lık belleği 7 TL’ye alabilecek.

4 Ekim 2017 tarihine kadar Migros ve Macrocenter mağazalarında Money Bonus ile tek seferde 45 TL ve üzeri kırtasiye alışverişi yapan herkes ayrıca 15 TL indirim kazanıyor.

Migros, Türk gıda perakendesinde bir ilk olarak 2012 yılında hayata geçirdiği ‘Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları’ ile yalnızca uluslararası standartlarda kalite ve ürün güvenliği gerçekleştirilmiş kırtasiye ürünlerini raflarına taşıyor.

Zengin çeşit ve bol seçenekle birçok markanın lisanslı ürününü sunan Migros,  kırtasiye ihtiyaçlarının tek noktadan, en iyi fiyat avantajıyla ve güvenle karşılanmasını sağlayarak okul alışverişine eğlence, hız ve kolaylık katıyor. Okul ve beslenme çantalarından, mataralara; çeşitli defter ve kalemlerden, boyama araç gereçlerine kadar öğrencilerin ihtiyaç duyacağı bir çok lisanslı ve seçkin markanın 1.045 çeşit kırtasiye ve okul ürünü; Migros, 5M Migros, MigrosJet, Macrocenter ve Sanal Market’te kaçırılmayacak fiyatlarla öğrencilerin beğenisine sunuldu. Disney ve Mattel’in Migros için üretilen, lisanslı özel ürünler de en iyi fiyatla Sadece Migros’ta çocukları bekliyor.

Gıda perakende sektöründe kırtasiye ürünlerinin çocuk sağlığına zararlı madde içermemesi konusunu ilk kez gündeme taşıyan Migros, ‘Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çerçevesinde, 2012 yılından bu yana yalnızca kalite ve ürün güvenliği kontrolünden geçen ve uluslararası standartlarda testleri gerçekleştirilen güvenli ürünleri müşterilerine sunuyor.

Yeni öğretim dönemi Migros ile renkleniyor

Migros, 20 Eylül tarihine kadar üzerinde çocukların en sevdiği kahramanların yer aldığı lisanslı okul çantaları, beslenme çantaları ve kalem çantalarında yüzde 25 indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca sadece Migros’ta satışa sunulan Disney ve Mattel markalı, lisanslı anaokulu çantaları 19,90 TL, ilkokul çantaları 29,90 TL, beslenme çantaları 8,90 TL, kalem çantaları ise 5,90 TL’lik fiyatlarıyla raflardaki yerini aldı.

Okul çantası, beslenme çantası ve kalem çantasından oluşan Pavv İlkokul Çanta Seti yalnızca 29,90 TL, 8 farkı tasarımıyla Pavv kalem çantası ise 4,90 TL’ye Sadece Migros’ta. Üstelik 20 TL ve üzeri kırtasiye alışverişlerinde belirlenmiş kredi kartlarına 6 - 9 taksit imkanı sunuluyor.

Migros, okullar açılmadan önceki haftasonu ve okulun ilk günlerini kapsayan 16 - 17 - 18 – 19 – 20 Eylül tarihlerindeki “Gördüğünüze İnanın” kampanyalarını kırtasiye ve okul alışverişlerine özel gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Migros mağazalarından 60 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 16 - 18 Eylül arasında 8 farklı tasarımı bulunan Pavv Okul Çantası’nı 24,90 TL yerine 7 TL’ye, 17 çeşit 79 Parçadan oluşan, çantalı “Ark Migros Okul Seti” 34,90 TL yerine sadece 7 TL ’ye; 12’li pastel boya, 12’li sulu boya, 12’li keçeli kalem, 55ml sıvı yapıştırıcı ve 11g stick yapıştırıcı içeren “Pritt Migros Boyama Seti”ni ise 29,90 TL yerine, 7 TL’ye alabilecek. Aynı kampanya kapsamında, 19 Eylül günü Örümcek Adam, Frozen gibi desenleriyle dikkat çeken lisanslı mataralar veya fotokopi kağıdı sadece 1 TL, 20 Eylül’de ise Toschiba 16 GB’lık bellek sadece 7 TL’ye alınabilecek. Migros ayrıca kalem, defter, dosya, cetvel, defter kabı ve etiket gibi öğrencilerin en temel ihtiyaçlarından oluşan renkli ve eğlenceli ürün çeşitlerinde en iyi fiyat garantisi sunuyor.

Money Bonus’tan Pekiyi Fırsat!

4 Ekim 2017 tarihine kadar Migros, Migros Jet, Macrocenter ve 5M Migros mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus ile tek seferde 45 TL ve üzerinde kırtasiye alışverişi yapanlar anında 15 TL tutarında indirim kazanarak aile bütçesine katkı sağlıyor. 

Migros’taki kırtasiye ürünleri uluslararası standartlarda kalite ve güvenlik kontrolünden geçiyor

Müşterilerinin yaşam kalitesini artıracak çağdaş, sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürünler sunan Migros, üretimden tüketime kadar uzanan Kalite ve Ürün Güvenliği Sistemi’nin tüm gereklerini çocukların yıl boyu kullanacakları kırtasiye ürünlerinde de titizlikle yerine getiriyor. Geleceğin teminatı çocukları okul sıralarında da düşünen Migros, satışa sunduğu tüm kırtasiye ürünlerini, “Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çerçevesinde kalite ve ürün güvenliği kontrolünden geçiriyor. Migros’un satışa sunduğu kırtasiye ürünlerinin hepsi uluslararası standartlar çerçevesinde fitalat, kadmiyum, nikel, azo boyar, ağır metal gibi pek çok test aşamasından geçiyor. Etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu kontrol ediliyor. Tedarikçi firmalardan ürünlere ait analiz raporları alınıyor. Tüm bu incelemelerin sonucunda Migros, sadece sağlıklı ürünleri raflarına taşıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Kale Grubu, 2018 Troya Yılı etkinlikleri kapsamında 24-25 Mart’ta Çanakkale’de yapılacak Çanakkale Bisiklet Festivali’ne isim sponsoru oldu. Türkiye’nin en yüksek katı...

Philip Morris/Sabancı, İzmir Torbalı’daki fabrikası Philsa’da, trijenerasyon doğalgaz çevrim santralini 4,5 milyon dolarlık bir yatırımla kurarak çevreci yatırımlarına...

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği(UTİP), Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından ortak düzenlenen 2018 Te...

BİM , geride bıraktığımız yıl yüzde 23,5 düzeyinde bir büyüme gösterirken, cirosu 24 Milyar 779 milyon TL’ya ulaştı. Bu yıl toplam 730 mağaza açmayı planlayan BİM’in ...

Türkiye’de kooperatifçilik bayrağının en yılmaz taşıyıcılarından biri olmakla kalmayıp, en başarılı örneklerinden birini de sunan Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, b...

Pegasus Hava Yolları, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan verilere göre 2017 yılında misafir sayısını yüzde 15,2 ar...

Huawei’nin yenilikçi Markası Honor’ın, Türkiye üst düzey yöneticisi Kevin Wang oldu.

Yazarlar