Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

A Kazanç Plus’tan 30 bin kişiye iş imkanı

19.7.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

A Kazanç Plus’ın sunumunu gerçekleştiren Fons AŞ CEO’su Tamer Budak, sisteme girecek toplam 30 bin kişinin kendi işinin sahibi olacağını söyledi

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren Fons AŞ, yepyeni bir yatırım modeli olan A Kazanç Plus’ın tanıtımını Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenlenen törenle gerçekleştirdi.

 

Türkiye’nin dört bir yanından yatırımcının ilgi gösterdiği toplantıda sistemi anlatan Fons AŞ CEO’su Tamer Budak, hedeflerinin yüzde 100 Türk markası olarak dünyaya açılmak olduğunu ifade etti.

 

“Bankacılık sisteminden daha sağlam”

 

İlk etapta 30 bin kişiyle sınırlandırılan projeyi tüm detaylarıyla konuklara anlatan Tamer Budak, Türkiye’nin en güvenilir ve yatırım geri dönüş gücü en fazla olan sistemini kurduklarını kaydetti. Mevcut bankacılık sistemiyle kıyaslanmayacak ölçüde sağlam bir yatırım modeli inşa ettiklerinin altını çizen Tamer Budak, “A Kazanç Plus yatırımlarının yüzde 55’ini gayrimenkul ve inşaat gibi taşınmaz mallar, yüzde 45’ini ise tüm dünyada kabul gören teknoloji, yazılım ve savunma sanayisi üzerine kurdu. Böylelikle altyapısı dünyanın en sağlam sistemlerinden birisi oluştu” dedi.

 

“Her kesime hitap ediyoruz”

 

Yatırımcıların hayallerini gerçekleştirmek için ulusal ve uluslararası projelerde yer alarak en karlı yatırım planlarını toplamda 7 paket içinde oluşturduklarını ve bu yatırımlar sonrasında elde edilen karları yatırımcılarıyla paylaştıklarını anlatan Tamer Budak, “A Kazanç Plus cömert bir yatırım geri dönüş planı, olağanüstü bir destek sistemiyle kararlı liderlik görevini üstleniyor. En ufak birikimlerden en büyük birikimlere kadar yatırımcılar arasında herhangi bir fark gözetmeksizin aynı ilgi ile maksimum karlılık oranına ulaşıyor. Yani her yatırımcıya özel paketlerimiz bulunuyor. İlk hedefimiz birinci faz iş modelinde 30 bin kişi ile büyük bir aile olmak. Sonrasında bu büyük ailenin yatırımcılarının hayalleri doğrultusunda ev sahibi veya yatırım ortağı yapmak istiyoruz” diye konuştu.

 

Toplantıya katılan dünyaca ünlü ifade eğitmeni ve motivasyon konuşmacısı Volkan Akay tecrübelerini paylaşırken, paydaşların yatırımlarının karşılığı olan ilk tapular da hak sahiplerine takdim edildi.

 

Sistem nasıl çalışıyor?

 

Burada yatırımcıların aldıkları paketler bir fon havuzunda toplanıyor. Havuzda toplanmış olan bu tutar Türkiye’de ve yurtdışındaki birçok projeye fon sağlayarak tüm yatırımcılarına yüksek karlılık ile kar payı dağıtıyor. Günümüz ekonomik krizi dahilinde gayrimenkul piyasasında yatırım geri dönüş oranı yüksek potansiyelde olan, üreticisi tarafından satılamamış konut ve ofis grubu projelerden yüksek oranlı indirimler sağlayarak toplu satın almalar yapılacak ve sonrasında sistem genelindeki yatırımcılarına cazip bir getiri ile alım fırsatı sunacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ali Ender

12.04.2018 - 21:33
Bu Firmaya dikkat edin.Çiftlik Banktan farkı yok.Para toplama yetkileri olmadığı halde yasa dışı para topluyorlar.Reel sektörde iş yaptıklarını söylüyorlar ve aynı Çiftlik Bank gibi göstermelik bazı işler yapıyorlar bunlardan biri de Ankara'da Çiftlik Bank gibi işleyen bir çiftlik .Reel sektörde kazanılması mümkün olmayan kazançlar vaad ediyorlar.32bin TL yatırana her hafta 1470 TL ödeme yapıyorlar.Müşteri getirene de en az %10 ve fazlasını veriyorlar piramit sistemi işliyor burada.Yıla çarptığınız zaman kazancınız yaklaşık %140 geliyor ama şirkete bunun maliyeti en az %200 ,çünkü şirket yatırımcıya ödediğin dışında yatırımcı getirenlere para ödülleri veriyor,aldığı her para için devlete yasal görünsün diye hizmet faturası kesip %18KDV ve %20 Gelir Vergisi ödüyor ve birde tabi işletme giderleri bunun üstüne ekleniyor.Bu kadar kazanç elde etmek maalesef mümkün değil heleki birde her hafta yatırımcılara ödeme yapıyorken.Bu Firma gerçekten anlattığı gibi güçlüyse ve para kazansa gider bankalardan çok daha ucuza yaklaşık yıllık % 16 ile kredi kullanır Millete %140 ödemez.Bu arada tefeciler bile bu kadar yüksek faizle para satmıyorlar.İleride zarar görmemek ve mağdur olmamak çin bu tür şirketler uzak durun.
Diğer Haberler

Brand Finance tarafından hazırlanan ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları’ araştırmasının 11’incisi açıklandı. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşunun araştırmasına g...

Abalıoğlu Grubu, sanayi sektörüne yönelik yapılan iki büyük araştırmada Türkiye’nin en önemli şirketleri arasına adını yazdırmayı başardı. İstanbul Sanayi Odası’nın (İ...

Aruba Networks'un yaptığı yeni bir araştırmaya göre dijital iş yerlerinde çalışanlar daha mutlu ve daha motive.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2017 yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde Esen Plastik 354’üncü sırada yer aldı.

Sun Tekstil, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2017 yılı listesinde 316.sırada yerini aldı.

İnci Holding, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ listesinde yine üç iştirakiyle yer aldı. Akü devi İnci GS Yuasa son 5 ...

Kılıç Deniz Ürünleri, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı Türkiye’nin “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2017 yılı listesinde 158. sırada yer aldı.

Yazarlar
Website Security Test