A Kazanç Plus’tan 30 bin kişiye iş imkanı

19.7.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’nin en yeni ve en güvenilir yatırım modeli olan A Kazanç Plus’ın sunumunu gerçekleştiren Fons AŞ CEO’su Tamer Budak, sisteme girecek toplam 30 bin kişinin kendi işinin sahibi olacağını söyledi.

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren Fons AŞ, yepyeni bir yatırım modeli olan A Kazanç Plus’ın tanıtımını Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenlenen törenle gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanından yatırımcının ilgi gösterdiği toplantıda sistemi anlatan Fons AŞ CEO’su Tamer Budak, hedeflerinin yüzde 100 Türk markası olarak dünyaya açılmak olduğunu ifade etti.

“Bankacılık sisteminden daha sağlam”

İlk etapta 30 bin kişiyle sınırlandırılan projeyi tüm detaylarıyla konuklara anlatan Tamer Budak, Türkiye’nin en güvenilir ve yatırım geri dönüş gücü en fazla olan sistemini kurduklarını kaydetti. Mevcut bankacılık sistemiyle kıyaslanmayacak ölçüde sağlam bir yatırım modeli inşa ettiklerinin altını çizen Tamer Budak, “A Kazanç Plus yatırımlarının yüzde 55’ini gayrimenkul ve inşaat gibi taşınmaz mallar, yüzde 45’ini ise tüm dünyada kabul gören teknoloji, yazılım ve savunma sanayisi üzerine kurdu. Böylelikle altyapısı dünyanın en sağlam sistemlerinden birisi oluştu” dedi.

“Her kesime hitap ediyoruz”

Yatırımcıların hayallerini gerçekleştirmek için ulusal ve uluslararası projelerde yer alarak en karlı yatırım planlarını toplamda 7 paket içinde oluşturduklarını ve bu yatırımlar sonrasında elde edilen karları yatırımcılarıyla paylaştıklarını anlatan Tamer Budak, “A Kazanç Plus cömert bir yatırım geri dönüş planı, olağanüstü bir destek sistemiyle kararlı liderlik görevini üstleniyor. En ufak birikimlerden en büyük birikimlere kadar yatırımcılar arasında herhangi bir fark gözetmeksizin aynı ilgi ile maksimum karlılık oranına ulaşıyor. Yani her yatırımcıya özel paketlerimiz bulunuyor. İlk hedefimiz birinci faz iş modelinde 30 bin kişi ile büyük bir aile olmak. Sonrasında bu büyük ailenin yatırımcılarının hayalleri doğrultusunda ev sahibi veya yatırım ortağı yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Toplantıya katılan dünyaca ünlü ifade eğitmeni ve motivasyon konuşmacısı Volkan Akay tecrübelerini paylaşırken, paydaşların yatırımlarının karşılığı olan ilk tapular da hak sahiplerine takdim edildi.

Sistem nasıl çalışıyor?

Burada yatırımcıların aldıkları paketler bir fon havuzunda toplanıyor. Havuzda toplanmış olan bu tutar Türkiye’de ve yurtdışındaki birçok projeye fon sağlayarak tüm yatırımcılarına yüksek karlılık ile kar payı dağıtıyor. Günümüz ekonomik krizi dahilinde gayrimenkul piyasasında yatırım geri dönüş oranı yüksek potansiyelde olan, üreticisi tarafından satılamamış konut ve ofis grubu projelerden yüksek oranlı indirimler sağlayarak toplu satın almalar yapılacak ve sonrasında sistem genelindeki yatırımcılarına cazip bir getiri ile alım fırsatı sunacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye’nin ıslak mendil devi Sapro, TÜRKONFED ile Londra Borsası’nın yaptığı Türkiye’nin Yükselen Liderleri araştırmasındaki 100 şirketten biri oldu

Gediz Elektrik, müşterilerine elektrik faturalarını çok daha kolay bir şekilde ödemeyebilmeleri için sunduğu Mobil Vezne hizmeti 1’inci yılını geride bıraktı.

Turizm sektörünün Oscar’ı olarak kabul edilen World Luxury Hotel Awards’ta, Kütahyalı işadamı İsmet Güral’a ait olan Güral Premier Belek ve Güral Premier Tekirova, far...

Petrol Ofisi’nde yeniden yapılanma çerçevesinde oluşturulan Chief Marketing Officer (CMO – Marketing Direktörü) pozisyonuna Beril Alakoç Orhonoğlu atandı.

GDZ Elektrik Dağıtım, 2016 yılından bu yana devam eden "Enerji Avcıları" sosyal sorumluluk projesi ile Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından düzenlenen...