Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Adnan Oktar devlet sırlarını İsrail'e mi verdi?

12.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Tutuklanan Adnan Oktar hakkında devlet sırlarını İsrail'e sızdırdığı iddiası ortaya çıktı.

Suç Örgütü kurmakla suçlanıp tutuklanan Adnan Oktar'ın devlet sırlarını İsrail'e sızdırdığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Asker casusluk suçlaması da yöneltilen Adnan Oktar'ın devlete ait önemli bilgileri İsrail'le paylaştığı iddiası geldi. Sözcü Gazetesi'nden Habip Atam'ın haberine göre, Adnan Oktar, İsrail'in istihbarat servisi MOSSAD'a devlet sırlarını sızdırdı. 

Haber şöyle; 

‘OTEL ODASINDA GÖRÜŞTÜ, MOSSAD’A AKTARDI’

“Oktar’ı izleyen polis, onun İsrailli milletvekili Yehuda Glick ile görüştüğünü tespit etti. İsrailli misafirini İstanbul’daki bir otelde ağırlayan Oktar’ın ona bazı bilgiler aktardığı ortaya çıktı.

Yine iddiaya göre Oktar ve adamlarının, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakınlarıyla ilgili edindikleri bilgileri İsrail’e aktardığı araştırılıyor. Polis, bu milletvekilinin de bu bilgileri İsrail’in gizli haber alma teşkilatı MOSSAD’a aktardığını belirledi.” 

Adnan Oktar'ın evinden kaçan ve Oktar'la ilgili birçok soru işaretini gideren Ceylan Özgül de iddiayı kanıtlar nitelikte konuşmuştu. Özgül, “Ben özellikle devlete saldıran, Türk devletinin bilgisi olmadan yurtdışında yapılan faaliyetleri fark ettim. Bu vicdanımı çok rahatsız etti, o şekilde kaçtım.” ifadelerini kullanmıştı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Yargıtay, milletvekilliği sona erinceye kadar Enis Berberoğlu'nun cezasının infazının durdurulmasına ve salıverilmesine karar verdi.

Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Oytun Şanal hayatını kaybetti.

Bugün (20 Eylül Perşembe) Aşura günü. Kerbela olaylarının sonuçlandığı gündür.

İtalya'nın Toskana bölgesinde son aylarda kurtların koyun sürülerine saldırılarının artması üzerine Sivas Kangal cinsi köpeklerin kullanılması çağrısı yapıldı.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçiş ucuzladı.

Dev e-ticaret sitesi Amazon'dan alışveriş Türkiye için resmen başladı.

97 yıl önce bugün Atatürk'e Mareşallik ve Gazi rütbesi verilirken 19 Eylül tarihimize "Gaziler" günü olarak geçti.

Yazarlar
Website Security Test