Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Katliam ve soygun düzeni (2)

6.1.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Geçen yazımda, acımasızca ve fütursuzca yürütülen kötülüklerin uygulayıcıları hakkında bilgi sunmuştum. Bu yazımda da, istismarları ve kullanılan araçları, anlatmak istiyorum;

A- Kullanılan araçlar:

Rüşvet, baskı, şantaj vb. yollarla; Dünyanın her tarafına, en ince damarlara kadar sızan, İlluminati ve destekçileri, amaçlarına ulaşmak için her yola başvurmkaktadır.

1- Silah, Sigara, İçki, Uyuşturucu, Fuhuş;

2- Kültür Emperyalizmi; roman, film, tiyatro; (Bu sektörler, tümüyle kendilerine aittir. Film sektörü 6, sinema salonları 3 şirketin elindedir.)

3- Finans Terörü: Dünyaya 25 finans şirketi hakimdir. Altına 5, gümüşe 3 şirket hakimdir. 37 milyon şirketi, 43 bin şirket yönetmektedir. Bunların sahibi 1318 şirkettir ve 13 aileye aittir. Dünya ekonomisine her açıdan hakimdirler. İstedikleri gibi at oynatmakta, krizler çıkartmakta, ülkeleri batırmaktadırlar. (Rothschild ve Rockefeller imparatorluğu, 15 trilyon doları yönetmektedirler.)

4- Siber terör; tüm haberleşme araçlarına hakimdirler. Her türlü dinlemeyi ve yönlendirmeyi yapabilmektedirler.

5- Genetik terörü; insan DNA’sı ile oynanmakta, çok tehlikeli çalışmalar yapılmaktadır.

6- İlaç terörü; üretilen ilaçların çoğunun, yararından çok zararı vardır. Doğru dürüst test edilmeden ve denetlenmeden piyasaya sürülmektedir. Dünya Sağlık Teşkilatı ve FDA, rüşvetle bu kartellerin kölesi haline gelmiştir. İlaçların çoğu bağımlılık yapmakta, hayat boyu kullanılmaktadır. Çok sayıda ölümlere sebebiyet vermektedir. GDO’lu ürünler, genetiği ile oynanmış tohumlarla kitleleri zehirlemekte, kısırlaştırmaktadır. Tetanos aşışı diyerek kısırlaştırma çalışması yapmaktadırlar. Tarım ilaçları ile ülkeleri kıtlığa ve açlığa mahkum etmektedirler. Her yıl 6 milyon çocuk açlıktan ölmektedir. Nesilleri zehirlemektedirler. (ABD’de bir yılda ilaçların yan etkilerinden 106 bin kişi ölmüştür. Yanlış teşhisten de 120 bin ölen vardır.) (Norveç’teki Svalbard Küresel Tohum Deposu’nun amacı nedir?) (Irak’ta, Abu Gaip’teki tohumlar niçin çalışmıştır?)

7- Abartılan, uydurulan ve üretilen hastalıklar;

  1. a) Bu soygun çetesi, kolesterol (üst seviye, kasıtlı olarak 240’tan 180’e indirilmiştir), depresyon (kullanılan ilaçların çoğunda kokain vardır, bağımlılık yapmaktadır, işe yaramamakta, çok yan etkilen doğurmaktadır.), menopoz, dikkat eksikliği, tansiyon, sosyal anksiyete, osteoporoz, iritabl bağırsak sendromu, kadınlarda cinsel işlev bozukluğu vb. konuları istismar etmekte, korku senaryoları üretmekte, ilaç satışlarını katlamaktadırlar.
  2. b) Grip konusu ayrı bir rezalettir. Grip aşısının ciddi bir yararı yoktur. Kaldı ki domuz gribi, kuş gribi, Kırım Kongo kanamalı ateşi, ebola, laboratuarlarda üretilen ve kasıtlı olarak yayılan virüslerin eseridir. (Geçmişte ABD Kızılderilileri, İngiltere de Hitlileri, çiçek virüsü ile katletmişti.)
  3. c) Vitaminler, antibiyotikler, hormonlar ve zayıflama ilaçları, ayrı bir soygun senaryosudur. Yarardan çok zararı vardır. Tarım ilaçları ise, tam anlamı ile afettir.

B- Korunmamız gerekenler:

Her tarafımız zehir doldu. Kendimizi, evlatlarımızı ve torunlarımızı titiz biçimde korumak zorundayız. Nedir, bu tehlikeler ve riskler?

1- Kozmetik ürünleri; (Hepsinin yan etkileri vardır. Islak mendiller ve ilaçlı kadın pedleri dahil.)

2- Diş dolguları; implantlar zararlıdır. Titanyumdan kaçınılmalı, zirkonyum kullanılmalıdır. Amalgamın zehirli olduğu bilinmelidir. Diş macunları “florür” nedeniyle tehlikelidir. En ideali, karbonatla fırçalamaktır.

3- Teflon mutfak aletleri, tavalar, tencereler vb. çizilince ciddi tehlike doğurmaktadır.

4- Suni kıkırdaklar, silikonlar, pet şişeler, naylon torbalar. (1950 yılından bu yana 100 binden fazla kimyasal hayatımıza girmiştir.) Tüm kimyasallar. (Cam su bidonları kullanılmalıdır.)

5- Kalp stentleri; ilaçsız olanlar, kısa sürede tıkanabilir. Çok daha pahalı satılan ilaçlı stentlerde de kan inceltici ilaçların ihmal edilmemesi şarttır.

6- Elektromanyetik araçlar; mikro dalga fırınlar, TV, dizüstü bilgisayarı, kablosuz internet, cep telefonları, baz istasyonları, tomografi, tasarruflu lambalar vb.

7- Tuz, şeker, GDO’lu ve katkı maddeli gıdalar (pirinç, mısır, soya, buğday, hayvan yemleri, gıda boyaları, fast food, kültür balıkları, radyasyon verilmiş gıdalar, beyaz ekmek)

8- Suni tatlandırıcı ihtiva eden; nişasta bazlı şeker kullanılan, kolalı içecekler, meyva suları, tatlılar, mamalar, çikolata, bisküvi, gofret, kek, dondurma, reçel, kahve kreması, mısır gevreği, çiklet, jöle, ketçap, margarinler, hazır çorbalar ve konserveler, lokum, krem şanti, yoğurt, salam, sucuk, sosis, kornfleksler, kanola ve palm yağları, endüstriyel yollarla yetiştirilen tavuklar, hayvan yemleri (Ralgro ve synovex katkılı), katkılı pastorize sütler ve yoğurtlar, domuz eti.

9- Hava ve su kirliliği, tüm deterjanlar (bulaşık, çamaşır, temizlik), çocuk oyuncakları ve okul malzemeleri.

Velhasıl; Cenab-ı Hak yardımcımız olsun. Hepimizi korusun. Bu çetelere fırsat vermesin...

Yararlandığım kaynaklar:

1- Kenan Demirkol, GDO Çağdaş Esaret; 2- Ölüm Tohumları: E. William Engdahl; 3- Kemal Özer; Deccal Tabakta ve Şeytan Ye Diyor; 4- İsmail Tokalak; Dünyada Gıda Terörü ve Dünyada İlaç ve Kimya Terörü; 5- Ray Moyhihan, Alan Cassels; Satılık Hastalıklar: 6- Prof. Ramazan Kurdoğlu’nun kitapları; 7- Değişik gazete ve dergilerden çok sayıda makale...

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Abdurrahman Serdar

09.01.2017 - 11:45
Peki hükumetler ne yapıyor. Aciz, dost beni hükumette görsün, kabilinden mi ? Satılık mı ? Çapsız mı ? Vicdnsız mı ? Bihaber olamaz. Gafil mi ? Zavallı mı ? Milletler bir şey yapamaz mı ? (Hakiki BM). .... O halde Kuzey Kore Haklı. Gereğini yapması lazım.!
Website Security Test