Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Recep Tayyip Erdoğan'ın mal varlığı açıklandı

5.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Resmi Gazete'de YSK'nın 'kesin' seçim sonuçlarının yanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mal varlığı da açıklandı.

YSK'nın kesin seçim sonuçları Resmi Gazete'de yayınlandı. Resmi Gazete'de yayınlanan bir diğer şey de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mal varlığı oldu. Mal varlığı konusu seçim öncesi meydanlarda polemik konusu olmuştu. Muharrem İnce'nin mal varlığını açıklamasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Sen de mal varlığını açıkla' talebine Erdoğan cevap vermemişti ancak şimdi Erdoğan'ın mal varlığı Resmi Gazete'de yer buldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mal varlığında toplam 6 milyon 347 bin 760 lira nakit parasının olduğu belirtildi. Ayrıca Üsküdar, Kısıklı'daki 4 milyon TL'lik konut da mal varlığı içinde yer aldı.

Erdoğan'ın 2001 yılındaki mal varlığı ise şöyle; 10 Eylül 2001 tarihinde kendi el yazısıyla yazdığı mal varlığı; Bolluca'da 376 metrekare arsa değeri 40 bin TL, Rize Güneysu'da 2 bin metrakere arazi değeri 10 bin TL, şirket ortaklığı yüzde 12 hisse değeri 95 bin TL, şirket ortaklığı yüzde 12 hisse değeri 25 bin TL, şirket ortaklığı yüzde 12 hisse değeri bin TL, 340 bin ABD Doları, 130 bin DM, 174 adet cumhuriyet altını. Eşi Emine Erdoğan'a ait takılar değeri 7 bin 800 TL ve Emine Erdoğan'ın üzerine kayıtlı 2000 model Passat otomobil.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ceto

06.07.2018 - 10:18
Ya Gemicikleri unttunuz
Diğer Haberler

MHP Genişletilmiş Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı'nda konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

GÖZLEM, konuyu masaya yatırdı, işte görüşleri…

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan Sonsöz TV'de önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İzmir Karabağlar'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi ve Karabağlar halkına müjde verdi.

CHP İzmir İl Örgütü, eğitimde 12 sorun olduğunu savunarak 12 çözüm önerisi sundu ve ekledi: ''Karma eğitimden vazgeçilirse Türkiye’de tüm okul önlerinde eylemlere başl...

Sabah yazarı Engin Ardıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ne olursa olsun 2023'e kadar görevinin başında olduğunu söyledi.

Yazarlar
Website Security Test