Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yaşar Okuyan Gözyaşlarına Hakim Olamadı

27.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Eski çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Yaşar okuyan katıldığı bir televizyon programında gözyaşlarına hakim olamayarak 'Türkiye elimizden kayıyor' dedi.

Eski çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Yaşar okuyan Halk Tv’de Ayşenur Arslan'ın programına konuk oldu. Ayşenur Arslan’ın kendisine yönelttiği "sağlık sorunlarınız kadar büyük olmasına rağmen ve politik olarak bir ikbal beklentiniz de olmamasına rağmen neden kendinizi bu kadar çok yoruyorsunuz"sorusu üzerine şunları söyledi; 

"Ne oluyor biliyor musunuz? Türkiye elimizden kayıyor! Türkiye elimizden kayıyor! Bunu görüyorsanız bir saniye durma hakkına sahip değilsiniz!

Beni enterese etmiyor partiler, CHP'ymiş akp'ymiş oymuş buymuş hiç beni enterese etmiyor. Türkiye elimizden kayıyor. Kıskacı almışlar Türkiye’yi, Amerika'sı İsrail'i İngiltere'si boğuyorlar.

İşte burnumuzun dibine kadar geldiler. Suriye'den 4 Milyon insan buraya geldi. Afganistan’ın durumu ortada, Libya’nın durumu ortada, Irak'ın durumu ortada. Türkiye’yi de bu zincirin devamı olarak getiriyorlar.

Birbiriyleriyle hiç alakası olmayan insanları birbirlerine düşman haline getirdiler. 80 öncesinin bir başka versiyonu. Alevi-Sünni, Türk-Kürt, Dindar-Dinci-Dinsiz, Laik-Antilaik. Bunlar bizim kültürümüzde yok.Biz 4000 yıllık devlet geleneğinden gelen bir milletiz. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

İsmail FARSAK

30.06.2018 - 15:37
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
Diğer Haberler

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Mart 2019 yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

CHP, İstanbul'daki 3. Havalimanı için suç duyurusunda bulundu. Telekom'dan sonra ikinci büyük yolsuzluk denildi.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)'nde zorunlu kalma süresi 3 yıla çıkarıldı iddiası meclise taşındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan New York'ta konuştu. Türk Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi tarafından organize edilen New York'taki programda konuştu.

CHP, emeklilikte yaşa takılanlar için TBMM'ye yasa teklifi sundu.

TBMM’nin açılmasıyla Meclis Başkanlığına sunduğu teklifin kabul edilmesi durumunda uyuşturucu ticareti, dolandırıcılık, gasp, kapkaç gibi suçlardan hüküm giyen mahkuml...

Muharrem İnce’nin hazırlattığı rapora göre CHP iki büyükşehir belediyesini kaybedecek

Yazarlar
Website Security Test