Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Öcal Uluç'tan Bahçeli'ye Flaş Yanıt

26.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Öcal Uluç: 'Sayın Bahçeli, herhalde kendisinin de beklemediği seçim başarısının şokunu hala yaşıyor olmalı ki MHP ile kendisini ve yönetici arkadaşlarını karıştırmaya devam ediyor'

Devlet Bahçeli'nin, bugün gazetelerin arka sayfalarına ilan vererek isimlerini sıraladığı 70 gazeteciden biri olan Gazetemiz Yazarı Öcal Uluç'a bu konuyla ilgili görüşlerini sorduk. 

Gözlem:MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, 24 Haziran'da yapılan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerine giden süreçte kendisi ve partisine "iftira attığını" ileri sürerek gazetelerin arka sayfalarına ilan vererek isimlerini sıraladığı 70 gazeteciden biri de sizsiniz. Bu konuyla ilgili olarak düşüncelerinizi alabilir miyiz? 

Öcal Uluç: "Sayın Bahçeli, herhalde kendisinin de beklemediği seçim başarısının şokunu hala yaşıyor olmalı ki MHP ile kendisini ve yönetici arkadaşlarını karıştırmaya devam ediyor."

"MHP kalıcıdır kendileri geçici.Yanlış gördüğü zaman bir gazeteci, o yanlışı eleştirmezse halka karşı görevini yapmıyor demektir. Eleştirilerimize iftira çamuru atanın o iftirayı ispatlaması gerekir. İspatlayamazsa kendisi iftiracı durumuna düşer."

"Başkalarını bilmem bu sözlerim sadece benimle ilgilidir. Taa Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisinden beri ve özellikle rahmetli babamızın çok yakın asker ve siyaset arkadaşı Rahmetli Alparslan Türkeş'in bu partiye girişi, genel başkan seçilişinden beri ve de adının Milliyetçi Hareket Partisine dönüştürülmesinden beri, gazeteci olarak izlediğim, vatandaş olarak oy verdiğim bir siyasi kuruluşla en ufak bir sorunum olmaz.Sayın Bahçeli ve arkadaşları bunu böyle bilmelidir. Sorun, bu partiyi yöneten siyasetçilerin hata ve yanlış yaptıklarına inandığım zaman ve sadece onlarla ilgili olarak ortaya çıkar."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Reuters'a önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan ekonomiyi ve ABD'nin tutumunu değerlendirdi.

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Mart 2019 yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

CHP, İstanbul'daki 3. Havalimanı için suç duyurusunda bulundu. Telekom'dan sonra ikinci büyük yolsuzluk denildi.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)'nde zorunlu kalma süresi 3 yıla çıkarıldı iddiası meclise taşındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan New York'ta konuştu. Türk Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi tarafından organize edilen New York'taki programda konuştu.

CHP, emeklilikte yaşa takılanlar için TBMM'ye yasa teklifi sundu.

TBMM’nin açılmasıyla Meclis Başkanlığına sunduğu teklifin kabul edilmesi durumunda uyuşturucu ticareti, dolandırıcılık, gasp, kapkaç gibi suçlardan hüküm giyen mahkuml...

Yazarlar
Website Security Test