Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Meral Akşener Halk Arenası bir numara oldu

17.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cumhurbaşkanı adayı ve iyi Parti Genel başkanı Meral Akşener bu akşam Büyükçekmece’den canlı yayınlanan halkın arenası programında Uğur Dündar’ın konuğu oldu. Program sosyal medyanın da ilgi odağı oldu ve Twitter'da #MeralAkşenerHalkArenası konusu TT oldu ve gece boyunca birinci sırayı hiç kaptırmadı.

Cumhurbaşkanı adayı ve iyi Parti Genel başkanı meral Akşener bu akşam 21:00’de Büyükçekmece’den canlı yayınlanacak olan Halkın Arena’sı programında Uğur Dündar’ın konuğu oldu.

İşte İYI Parti Gen.Bşk. ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener'in konuşmalarından satır başları ; 

"Sandık güvenliği konusunda kimsenin kuşkusu olmasın . İnce, Sn.Karamollaoğlu ve partileri ile dayanışma içindeyiz! YSK ise bana ait!.."

Bugün bana FETÖcü diyenler, 7 Haziran sonrası bana Başbakan Yardımcılığı teklif ettiler, kağıdı  duruyor. Ben o teklifi kabul etseydim, bugün sizin karşınızda bu kadar rahat konuşabilir miydim...

Savaş tarihçileri 2200 yıllık Türk Ordusu’nu örnek gösterirler... Ve maalesef AKP döneminde bu ordunun içine tükürülmüştür... Gen.Kurmay Başkanı hapse atılmış, Apo’ya ise “Sayın” denmiştir... Ama hala herkes suçlu ama AKP suçsuz!

Devletin bürokratı devletin bürokratı olmalıdır, milletin parası ile maaşını almaktadır, iktidarın borazanı olamaz!

Küçük yerlerde muhtarlara, kaymakamlara, imamlara, valilere adeta görev verilmiş... Halka baskı var... AKP seçilmezse işsiz kalırsınız, FETÖcü ilan edilirsiniz diyorlar... Ama herşeye rağmen milletin bu korku duvarını artık aştığını görüyorum...

Meral Akşener'den FETÖ iddiasına cevap: "Elinizde belge bilgi varsa götürün kardeşim gereğini yapın, dedim. Yapmıyorsanız demek ki iftira atıyorsunuz şerefsiniz, dedim. 2.5 yıldır şerefsiz şerefsiz geziyorlar"

Hangi kanalı açsanız karşınızda Erdoğan...
Millet kanal kanal zaplıyor, yine de kurtuluş yok... Günün 24 saati, haftanın 7 günü hep o...  Millet bıktı yahu....

TRT artık islah edilemez bir halde... Her sene milyarlarca TL izlenilmeyen programlara, dizilere veriliyor... Sattıktan sonra BBC benzeri daha küçük ve etkin bir yapı kurabiliriz...

Cumhurbaşkanı olduğum gün yapacağım şeyler
1: Askeri okullar yeniden açılacak.
2: Şeker Fabrikalarının satış sözleşmeleri feshedilecek.
3: Yök kaldırılacak.
4: Üniversitelerin bölünmesinin önüne geçilecek.

Peygamber Efendimiz sofradan tam doymadan kalkarmış... Annem bana çok yersen kalbin kararır derdi... Bizim kültürümüz israfa karşıdır.... Erdoğan ise halkın parası ile kendine  Saray yaptırıyor... Artık bu bir psikolojik problem göstergesi..

Hayvan hakları konusunda taviz vermeyeceğiz... Hayvanlara zarar verenler maalesef “kabahat” suçları kapsamında yargılanıyor, para verip kurtuluyor... Ben başkan olduğumda ilk iş hayvanlara zarar verenleri “ceza” suçları kapsamında yargılamak olacak...

Tarihi fesliden, Dini menkıbelerden öğrenmiş insanlar,  Atatürk’ü anlayamazlar!

 Okuduğum Bursa Öğretmen Okulu, önceden Amerikan Kolejiydi. Burada okuyan 3 kız öğrencinin Hristiyan olduğu bildirilince ayyaş dedikleri Atatürk, yabancı okulların hepsini bir gecede kapattı.

Beştepe’ye padok yapıldı... Çocukları, torunları sıkılmasın diye... Kimin parası ile? Bizim vergiler ile yani bizim çocukların rızkı ile....

Seçim 2.tura kalıyorsa benim sayemde, Abdullah Gül senaryosunu ben bozdum.

“TİKA yıllık 8 milyar dolar para harcayan bir kuruluş. Bunun 6,5 milyar doları hazineden. Meclis kararı olmadan, Sayıştay denetimi olmadan para harcıyor. Mesela Ekvador’da haliç bölgesini temizlemişler ama Edirne’de Ergene Çayı’ndan zehir akıyor.

TİKA'nın 1 yılda harcadığı 8 milyar $ ile ne yapılır?

6 Avrasya Tüneli
3 Çanakkale Köprüsü
2 Otomobil Fabrikası
322 Devlet Hastanesi
️88 Şeker Fabrikası
5 Bilgisayar Çipi Fabrikası
2267 Tekstil Fabrikası

Bir ülke, bir devlet gençlere iş bulmak zorundadır... Her yıl 50 milyar TL değerinde istihdam oluşturacak yatırımlar yapacağız..

Ben Sn. Erdoğan'a acıyorum. Bu kadar ahmaģı nasıl topladı etrafına..

Eğitimciyim, 15 yıl hocalık yaptım ama buna rağmen çıkıp da “TEOG gereksiz” diyemem... İşte temel sorun bu Erdoğan’ın herşeyi bildiğini sanması... Rahmetli Uğur Mumcu’nun dediği gibi bilgi sahibi olmadan her konuda fikir sahibi!

Atatürk tarafından başlatılan “dahi çocuklar” yasasını yeniden gündeme getireceğiz...

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Mart 2019 yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

CHP, İstanbul'daki 3. Havalimanı için suç duyurusunda bulundu. Telekom'dan sonra ikinci büyük yolsuzluk denildi.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)'nde zorunlu kalma süresi 3 yıla çıkarıldı iddiası meclise taşındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan New York'ta konuştu. Türk Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi tarafından organize edilen New York'taki programda konuştu.

CHP, emeklilikte yaşa takılanlar için TBMM'ye yasa teklifi sundu.

TBMM’nin açılmasıyla Meclis Başkanlığına sunduğu teklifin kabul edilmesi durumunda uyuşturucu ticareti, dolandırıcılık, gasp, kapkaç gibi suçlardan hüküm giyen mahkuml...

Muharrem İnce’nin hazırlattığı rapora göre CHP iki büyükşehir belediyesini kaybedecek

Yazarlar
Website Security Test