Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tüm İzmir'in vekili: Necip Nasır

12.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, Menemen, Aliağa, Çiğli ve Bayraklı'dan muhtarlarla bir araya geldi.

Ak Parti'den İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı olan Necip Nasır, bölgesindeki ilçeler görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Necip Nasır, "Bir konu dikkatimi çekiyor. Okul, sağlık ocağı ve üst geçit gibi bazı sorunların yanı sıra; genel olarak doğalgazla ilgili şikayetler geldi. Muhtarlarımız, mahallelerine doğalgazın ulaşmadığından yakınıyor. Bunun neden olduğu konusu üzerine eğileceğim. Doğalgazın neden her mahalleye ulaşmadığını araştıracağım. Altyapı yetersizliği mi? İmar planlarıyla ilgili sorunlar mı? Bakacağım. 24 Haziran seçimlerinden sonra sizlerle tekrar buluşacağız ve bu sorunun nedenlerini ve tespitlerimizi konuşacağız. Bu konuya mantıklı bir çözüm bulunması gerektiğine inanıyorum" dedi. 

HEMŞERİLERİMİN SORUNLARINA ÇÖZÜM İÇİN ADAYIM

Muhtarlara siz çekirdek yöneticisiniz diyen Necip Nasır, "Ben şu anda parti büyüklerimin teveccühüyle ikinci bölgeden adayım. Ancak bu birinci bölge ile ilgilenmeyeceğim anlamına gelmiyor. Ben tüm İzmir'in milletvekili olacağım. Bana birinci bölgede yaşayan İzmirli kardeşim de sorununu iletebilecek. Herkesle iç içe olacak bir sistem kuracağız. 24 Haziran seçimleri sonrasında bir ofis açarak hemşerilerimin sorunlarını bu ofise ulaştırmalarını sağlayacağım" diye konuştu. 

KISIR ÇEKİŞME BİTSİN

Muhtarların da sıkıntılarını veya isteklerini belirttikleri görüşmede, Muhittin Erener Mahallesi Muhtarı Yılmaz Güngör söz alarak, "Biz sizden yerel yönetimlerle devlet arasında yaşanan kısır çekişmeyi kaldırmanızı istiyoruz. Biz İzmirliyiz. Bugün Konya ve Bayburt'un mahallerinde doğalgaz varsa, İzmir'de neden yok? Biz de bu konfordan mahalle sakinlerimiz yararlansın istiyoruz. Bu konuda sizden yardım bekliyoruz" dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) Başkanı Hasan Özkoparan, ekonomideki gelişmelere dair açıklamalarda bulundu.

Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) Başkanı Akın Kazançoğlu, İmar Barışı'nın kentsel dönüşümün gerçekleşmesindeki en büyük engel olan “mülkiyet so...

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Türkiye’nin bağımsızlığının ihracat ve üretimden geçtiğini söyledi. Şengül, “Tüm zorluklara karşı üretmek, ihraç etmek bir tutk...

TOBB’ta yapılan toplantıya Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı da katıldı.

Çocukları sevgi dolu bir ortamda okul öncesi yaştan itibaren geleceğe hazırlayan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) yararına düzenlenen Koruncuk Sörf F...

İzmir’in Konak ilçesinde, yalnız yaşadığı öğrenilen yaşlı bir kadın evinde ölü bulundu. Yapılan ilk incelemede, yaşlı kadının yaklaşık 1 hafta önce öldüğü tespit edildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ağustos ayı olağan meclis toplantısının üçüncü birleşiminde Kurban Bayramı süresince ulaşımda yüzde 50 indirim yapılması kararı alındı.

Yazarlar
Website Security Test