Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Çocuklarınız için rüya gibi bir yaz tatili

11.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İmkanlarıyla İzmir’in en önde gelen spor ve sağlıklı yaşam merkezi Carrera Mistral ile İngilizce dil eğitiminde fark yaratan İngiliz Kültür, ortaklaşa yaz okulu düzenliyor.

7-14 yaş arası çocukların yazın hem sportif etkinliklerle eğlenirken aynı zamanda İngilizce pratiği yapmalarını hedefleyen yaz okulunun ilk dönemi 18 Haziran’da başlıyor.

 

Toplam 5 bin metrekare alanda son teknoloji ekipmanları, özel stüdyoları, açık/kapalı yüzme havuzu, kütüphanesi, SPA alanı, Kidsclub bölümü ile İzmir’de spor merkezi alanında önemli bir açığı kapayan Carrera Mistral ve İngilizce dil eğitimi denilince ilk akla gelen kurum olan İngiliz Kültür’ün düzenleyeceği yaz kampı, özellikle çocukların yazı sağlıklı geçirmelerine olanak sunuyor.

 

“Çocuklarımızı televizyon ve tabletten kurtaralım”

 

Carrera Mistral’ın kurucusu Melih Kahramaner, çocukların yaz döneminde dinlenmelerinin çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “Ancak televizyon ya da tabletlere mahkum bir yaz, her alanda çocuklarımızı geriletir. Bu anlamda iki değerli kurumumuz Carrera Mistral ve İngiliz Kültür eliyle ortaklaşa bir yaz okulu organize ederek çocuklarımız için hem eğlenecekleri hem de günümüz dünyasında olmazsa olmaz yabancı dil eğitimi konusunda gelişim gösterecekleri bir ortam yarattık. Bir yandan da İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirerek bedenleri için elzem olan sportif etkinliklere katılacaklar. Bu anlamda çocukları için en iyisini isteyen ebeveynler için önemli bir imkan sunduğumuzu düşünüyorum” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 21 Haziran günü İzmir tarihinin en büyük mitinginin gerçekleştirildiğini belirterek, tüm Türkiye'yi birleştirmek amacı...

İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı Mütevelli Heyet üyeleri bir araya geldi.

Shell & Turcas’ın, Türkiye’de çalışma hayatında kadınlara fırsat eşitliği sağlayan ve kadın istihdamını güçlendirmeyi amaçlayan “Shell’de Kadın Enerjisi” projesi kapsa...

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı'nın (İKSEV) düzenlediği 32. Uluslararası İzmir Festivali'nde dün bir dünya markası vardı; Nederlands Dans Theater.

Müziğe olan büyük yeteneği ve ilgisi sayesinde 5 yaşında piyano ile tanışan 9 yaşındaki Çınara Manaflı, her yıl yaşının üzerinde performanslar göstererek uluslararası ...

İzmir Kent Hastanesi Patoloji Uzmanı Doç. Dr. Latife Doğanay Çağlayan, yıllardır yazıp biriktirdiği şiirlerini “Çoktan Eridi Yaktığım Mumlar” adlı kitabında topladı.

Ulusal ve uluslararası alandaki çalışmaları ile dikkat çeken Karşıyaka Belediyesi 10’un üzerinde proje ve yatırım için 3,5 Milyon Lira hibe hakkı kazandı.

Yazarlar
Website Security Test