Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Arkas Trio ve İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'ndan dev konser

5.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

32. Uluslararası İzmir Festivali, çeşitli etkinliklerle devam ediyor. 10 Haziran Pazar günü İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile Arkas Trio, Celsus Kütüphanesi'nde sanatseverlerle buluşacak.

32. Uluslararası İzmir Festivali kapsamında, Arkas program sponsorluğunda, Celsus Kütüphanesi'nde yapılacak konserin ilk perdesinde kemanda Tuncay Yılmaz, çelloda Gustav Rivinius ve piyanoda Emre Elivar'la Arkas Trio, Şef Rengim Gökmen yönetimindeki İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile Beethoven'ın Do Majör Konçertosunu seslendirecek. İkinci perdede ise Şef Rengim Gökmen ile senfoni ekibi hocası Adnan Saygun'un 'Birinci Senfonisi'ni seslendirecek. Konserin biletleri Biletix satış noktalarında. Ayrıca konsere gitmek isteyen tüm sanatseverler için İzmir Büyükşehir Belediyesi, Sabancı Kültür Sarayı yanından saat 18.00 ile 18.30 arasında ücretsiz otobüs seferi düzenleyecek. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 21 Haziran günü İzmir tarihinin en büyük mitinginin gerçekleştirildiğini belirterek, tüm Türkiye'yi birleştirmek amacı...

İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı Mütevelli Heyet üyeleri bir araya geldi.

Shell & Turcas’ın, Türkiye’de çalışma hayatında kadınlara fırsat eşitliği sağlayan ve kadın istihdamını güçlendirmeyi amaçlayan “Shell’de Kadın Enerjisi” projesi kapsa...

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı'nın (İKSEV) düzenlediği 32. Uluslararası İzmir Festivali'nde dün bir dünya markası vardı; Nederlands Dans Theater.

Müziğe olan büyük yeteneği ve ilgisi sayesinde 5 yaşında piyano ile tanışan 9 yaşındaki Çınara Manaflı, her yıl yaşının üzerinde performanslar göstererek uluslararası ...

İzmir Kent Hastanesi Patoloji Uzmanı Doç. Dr. Latife Doğanay Çağlayan, yıllardır yazıp biriktirdiği şiirlerini “Çoktan Eridi Yaktığım Mumlar” adlı kitabında topladı.

Ulusal ve uluslararası alandaki çalışmaları ile dikkat çeken Karşıyaka Belediyesi 10’un üzerinde proje ve yatırım için 3,5 Milyon Lira hibe hakkı kazandı.

Yazarlar
Website Security Test