Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

KTK Dergi, 6 yıl aradan sonra yayında

4.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Kültürpark Tenis Kulübü’nün (KTK), 6 yıllık aranın ardından tekrar yayın hayatına başlayan yayın organı KTK Dergi, ilk sayısıyla okurlarla buluşuyor. KTK üyelerinden görüşler, Kültürpark Tenis Kulübü’nden ve turnuvalardan haberlerin yer aldığı KTK Dergi, yılda iki kez yayımlanacak.

Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyaroğlu ve Yönetim Kurulu’nun kararıyla kararıyla 6 yıl aradan sonra yeniden çıkarılan KTK Dergi’nin lansmanı Coşkun Güner Cup Sporcu Gecesi’nde yapıldı.

Kültürpark Tenis Kulübü’ne yönelik çalışmalarını sürdüren ve derginin uzun bir aradan sonra yeniden okurlarla buluşmasına öncülük eden Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyaroğlu, “Kültürpark Tenis Kulübü olarak başta kulübümüz, ardından şehrimiz için güzel işlere imza atmaya devam ediyoruz. Yönetim Kurulu ile birlikte uzun bir aranın ardından Kültürpark Tenis Kulübü’nün yayını KTK Dergi’yi okurlarımızla buluşturmaya karar verdik. Bizden bir dergi olsun, kendimizi ve yaptıklarımızı anlatalım diyerek yola çıktık. Şimdilik yılda iki kez çıkarmayı planlıyoruz. KTK Dergi’nin çıkarılmasında en büyük katkıyı veren başta yönetim kurulumuz ve üyemiz Nil Kuyumcu ile Yüksel Pınar’a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Coşkun Güner Cup Sporcu Gecesi’ne katılan konuklar KTK Dergi’yi keyifle incelerken, gecenin sonunda turnuvaya katkılarından dolayı Coşkun Güner’e ve dergiye katkılarından dolayı Nil Kuyumcu’ya birer plaket verildi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 21 Haziran günü İzmir tarihinin en büyük mitinginin gerçekleştirildiğini belirterek, tüm Türkiye'yi birleştirmek amacı...

İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı Mütevelli Heyet üyeleri bir araya geldi.

Shell & Turcas’ın, Türkiye’de çalışma hayatında kadınlara fırsat eşitliği sağlayan ve kadın istihdamını güçlendirmeyi amaçlayan “Shell’de Kadın Enerjisi” projesi kapsa...

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı'nın (İKSEV) düzenlediği 32. Uluslararası İzmir Festivali'nde dün bir dünya markası vardı; Nederlands Dans Theater.

Müziğe olan büyük yeteneği ve ilgisi sayesinde 5 yaşında piyano ile tanışan 9 yaşındaki Çınara Manaflı, her yıl yaşının üzerinde performanslar göstererek uluslararası ...

İzmir Kent Hastanesi Patoloji Uzmanı Doç. Dr. Latife Doğanay Çağlayan, yıllardır yazıp biriktirdiği şiirlerini “Çoktan Eridi Yaktığım Mumlar” adlı kitabında topladı.

Ulusal ve uluslararası alandaki çalışmaları ile dikkat çeken Karşıyaka Belediyesi 10’un üzerinde proje ve yatırım için 3,5 Milyon Lira hibe hakkı kazandı.

Yazarlar
Website Security Test