Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ünlü yatırım danışmanı: Bitcoin 25 bin dolar olacak!

11.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ünlü yatırım danışmanı Thomas Lee, Bitcoin'in 2018 yılı sonuna kadar 25 bin dolar olacağını söyledi.

Wall Street'te ünlü boğa yatırımcılarından Thomas Lee, Bitcon'in 2018 yılının sonuna kadar 25 bin dolar olacağını iddia etti. Geçtiğimiz kış aylarında 20 bin doları gören Bitcoin şu anda 6000 bin dolar civarında. Bazı çevrelere göre şu anki 6000 dolarlık fiyat büyük yatırımcıların planladığı bir şey. Bitcoin ve diğer kripto paralardaki büyük yatırıcımlara 'balina' ismi veriliyor. Balinaların bilinçli olarak büyük paralarını kripto piyasasından çekip, geri yatırdıkça Bitcoin'in fiyatında da büyük bir dalgalanmalar oluyor. 

Toplam kripto para piyasasındaki paranın %30'dan fazlasının Bitcoin'de olması, Bitcoin'in bu büyük hacmiyle piyasayı nasıl etkilediğini ortaya koyan Thomas Lee, geçtiğimiz yıl Aralık ayında Bitcoin 2018 sonunda 20 bin dolara ilerleyeceğini söylemişti fakat şimdi 5 bin dolar daha ekledi ve 25 bin dolar olacağını söyledi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası faizsiz bankacılık yapan katılım bankaları için swap işlemleri izni verdi.

Dolar bu sabah 6,1 TL'yi görürken BIST 100 bini aştı.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), 2018 yılı Eylül dönemi iktisadi yönelim istatistikleri ve reel kesim güven endeksini (RKGE) açıkladı. Buna göre; 2018 yılı Ey...

24 Eylül Pazartesi piyasalarda altın fiyatları

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği’nin Adana Sanayici ve İşadamları Derneği daveti üzerine düzenlediği “Kuzey Yıldızı: Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik” toplantısında...

Türk Eximbank, uluslararası piyasalardan sağladığı fonları artırmak amacıyla 24-26 Eylül 2018 tarihleri arasında Londra’da bir dizi toplantı gerçekleştirecek.

İnşaat maliyet endeksi, Temmuz ayında aylık yüzde 1.63, yıllık yüzde 27.01 arttı.

Yazarlar
Website Security Test