Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Şekere zam kapıda

10.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Şeker İş Sendikası Başkanı İsa Gök, şekere zammın kapıda olduğunu belirtti.

Şeker İş Sendikası Başkanı İsa Gök, şeker piyasası hakkında tahminlerde bulundu. Gök, şeker fabrikalarının özelleştirilmesinin ardından şekerin fiyatının düşmeyeceğini veya aynı kalmayacağını aksine yükselebileceğini işaret etti. Türkiye'de şeker pancarının bitmesi durumunda, bölgedeki ülkeler dahil Ortadoğ'ya kadar, şeker pazarını Avrupa Birliği ele geçirebilir dedi. Başkan Gök, Türkşeker, bölgede pancar ekimini sağladı ama daha sonra bu fabrikaların bazılarının kapanabileceği ve şeker fiyatlarının yükselişe geçebileceğini ifade etti. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, 'Yeni bir yapılandırma ya da borç ötelemesi gibi değerlendirme orta vadeli projeksiyonlarımızda yer almamaktadır' dedi.

İzmir Ticaret Borsası (İTB), kaybolmaya yüz tutan tarım ürünleri üretiminin devamı için çalışmalarını sürdürüyor.

En fazla inovasyon üreten yerli iç giyim markası olan Yeni İnci, kadınların desteğini yanına alarak, tüketicisiyle birlikte ve el ele ürün geliştirme başarısını da taç...

Bütçe Haziran'da 25,6 milyar TL açık verdi.

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) tarafından astronotların beslenmesinde kullanılan ve daha çok astronot besini olarak bilinen Kinoa bitkisinin Bitlis’in Tatva...

Türkiye’nin ihracatta dış ticaret fazlası veren sanayi sektörlerinin başında gelen Mobilya sektörü, mobilya üretiminde kalifiye eleman kaynağı sorunu yaşıyor.

Fitch Türkiye'nin kredi notunu açıkladı. Türkiye'nin kredi notunu düşürdü.

Yazarlar
Website Security Test